На Львівщині перевірять 36 підприємств, які боргують зарплату своїм працівникам

15:42 7 вересня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Заборгованість з виплати заробітної плати в області зафіксовано на 121 підприємстві.

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області отримала згоду на перевірку 36 економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати. Про це йшлося у понеділок, 7 вересня, під час наради в голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

«Територіальна державна інспекція з питань праці уже розпочала позапланові перевірки щодо дотримання законодавства про оплату праці на 36 економічно активних підприємствах Львівщини, у яких наявна заборгованість з виплати заробітної плати. До перевірки залучатимуть фахівців Головного управління Держпраці у Львівській області», – розповіла начальник Львівського обласного управління Держпраці Ольга Вільхова.

За її словами, згоду на проведення зазначених перевірок надала Державна інспекція України з питань праці 4 вересня 2015 року. За оперативною інформацією, станом на 4 вересня 2015 року заборгованість з виплати заробітної плати у Львівській області зафіксовано на 121 підприємстві на загальну суму 82 мільйони гривень. З них 77 економічно активних підприємств заборгували своїм працівникам 48,2 мільйона грн.

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу