На Львівщині оцифровано дані про 63% земельних ділянок

13:10 25 лютого 2016 р.


Фото: racurs.ua

У нашій області необхідно створити цифрові поземельні книги ще на 181 тисячу земельних ділянок.

«У Львівській області землевпорядники в електронному форматі відкрили дані про 319920 поземельних книг, що становить 63% від зареєстрованих у регіоні земельних ділянок. Про це інформує Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру», – повідомили сьогодні, 25 лютого, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Держгеокадастру Львівщини минулого року відкрили у електронному форматі понад 275 тисяч поземельних книг. З початку 2016 року вже опрацювали 49,5 тисячі пакетів документів, що становить 21% від запланованого річного обсягу.

Загалом в області необхідно створити цифрові поземельні книги ще на 181 тисячу земельних ділянок. Начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький відзначив: «Внесення відомостей до Державного земельного кадастру проводиться безоплатно та без участі громадян. Відкриття поземельних книг дозволить власнику чи користувачу набагато легше переоформляти земельну ділянку. Тепер не потрібно буде збирати додаткові документи та виготовляти нову технічну документацію».

Відкриття поземельних книг – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази ДЗК. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі».

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу