На Львівщині оголошено конкурс серед претендентів на кредити Мінагропрому фермерам

17:38 14 травня 2015 р.


Фото: minagro.gov.ua

Як повідомили сьогодні, 14 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі ЛОДА, Міністерство аграрної політики та продовольства України скерувало для кредитування фермерських господарств Львівщини 900 тисяч гривень.

Львівське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств оголосило конкурс із визначення фермерських господарств, які претендуватимуть на одержання фінансової підтримки на поворотній основі. На підтримку претендують:

новостворені фермерські господарства та фермерські господарства із відокремленими фермерськими садибами;

фермерські господарства, які провадять господарську діяльність і розташовані у гірських населених пунктах, на поліських територіях (строком від трьох до п'яти років для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, провадження виробничої діяльності;

інші фермерські господарствам– строком до п'яти років для придбання техніки, обладнання, поновлення обігових коштів, виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, будівництва та реконструкції виробничих і невиробничих приміщень, у тому числі житлових (загальною площею не більш як 125 кв. метрів), для закладання багаторічних насаджень, розвитку кредитної та обслуговуючої кооперації, у тому числі для сплати пайових внесків до пайових фондів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, утворених фермерськими господарствами самостійно або разом із членами особистих селянських господарств, зрошення та меліорації земель.

На території Львівської області зареєстровано 1 028 фермерських господарств, які охоплюють 51 тисячу гектарів сільськогосподарських угідь (20% угідь сільськогосподарських підприємств). У загальному обсязі виробництва сільськогосподарськими підприємствами зерна частка фермерських господарств у 2014 році становила 10%, цукрових буряків – 4%, картоплі – 19%, овочів – 44%, молока – 20% і м’яса – 40%.

Міністерство аграрної політики та продовольства України скерувало для кредитування фермерських господарств Львівщини 900 тисяч гривень. Загалом у Державному бюджеті України на 2015 рік передбачено надати кредити фермерським господарствам за рахунок коштів спеціального фонду в обсязі 25,6 мільйона гривень.

Про це повідомили сьогодні, 14 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу