На Львівщині очікується подорожчання проїзду в автобусних маршрутах загального користування (відео)

13:44 7 травня 2014 р.


Фото: loda.gov.ua

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, тариф на перевезення у них може зрости до 30 копійок за один пасажиро-кілометр.

Прес-служба облдержадміністрації інформує також, що збільшення вартості проїзду в автобусних маршрутах загального користування відбудеться лише після оприлюднення та подальшого обговорення проекту розпорядження голови Львівської ОДА «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють в звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні» у відповідності до вимог та з дотриманням термінів, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Зокрема, термін обговорення проекту розпорядження  не може бути меншим ніж один місяць з дня його оприлюднення  на сайті облдержадміністрації.

Таке рішення було прийнято вчораза результатами наради із перевізниками та представниками районних державних адміністрацій, що відбулась під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Йосифа Ситника. Під час наради присутні обговорили ситуацію щодо фактичного стану перевезень на території Львівщини.

Зокрема, за словами перевізників, підняття вартості проїзду на сьогодні як ніколи зумовлено зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, а структура теперішніх тарифів не відповідає їх витратам. Відтак, представники автотранспортних підприємств наголошували, що теперішній тариф у розмірі 25 копійок за кілометр є збитковим.

Проаналізувавши фінансові розрахунки, подані перевізниками області, департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації провів обчислення вартості граничних тарифів на перевезення пасажирів в автобусних маршрутах загального користування області. І як повідомив під час наради директор згаданого департаменту Микола Довба, відповідно до проведених розрахунків оптимальна вартість тарифу повинна становити 30 копійок за кілометр.

Підсумовуючи нараду, Йосиф Ситник наголосив, що в питанні підняття тарифу слід дотримуватись компромісу: «Тут має бути баланс, коли частково і перевізники не отримують стовідсотково бажаний тариф, і коли пасажирам не доводиться платити значно більше».

«На сьогодні ціни на пальне, мастило, а також інші послуги, які є складовою тарифу на перевезення, однозначно зростають. Це все змушує нас приймати не популярні рішення, проте стратегічно важливі. Адже без цього зупиниться транспортна галузь, може бути економічний та соціальний колапс», – резюмував перший заступник голови ОДА.


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу