На Львівщині на 75% зросла реалізація пропану й бутану скрапленого

19:45 28 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У прес-службі ЛОДА повідомили також у вівторок «Щоденному Львову», що в березні 2015 року порівняно з аналогічним місяцем минулого продаж бензину моторного в області зменшився на 27%, а дизельного палива – на 25%.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 28 квітня, «Щоденному Львову»:

«У березні 2015 року порівняно з аналогічним місяцем минулого рокуУ Львівській області значно зросла реалізація пропану та бутану скрапленого – на 75%. Газу у роздріб продано 1,5 тисячі тонн.

Спостерігається тенденція до зменшення продажу світлих нафтопродуктів у Львівській області. У березні 2015 року порівняно з аналогічним місяцем минулого року продаж бензину моторного в області зменшився на 27%, дизельного палива – на 25%, повідомили в департаменті економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації.

Загалом за перший місяць весни мережі автозаправних станцій на Львівщині у роздріб продали світлих нафтопродуктів та газу для автомобілів на загальну суму 575,9 мільйона гривень. Із цієї суми понад 302 мільйони гривень (53%) становив роздрібний товарооборот від продажу дизельного пального, 235 мільйонів гривень (41%) – бензину моторного».

dailylviv.com

До теми

10:22 19 травня 2022 р.

На польсько-українському кордоні утворилися гігантські черги, - ПР

Гігантські автомобільні черги утворилися на польсько-українському кордоні. Громадяни України користуються змінами законодавчих положень, якими були тимчасово скасовані митні платежі за автомобілі, що ввозяться з країн ЄС.

Рубрика: Економіка

21:03 18 травня 2022 р.

ЄС підрахує вартість конфіскованого російського майна: від яхт до акцій і рахунків у банках

Голова Європейської ради Шарль Мішель доручив юристам підготувати рапорти щодо замороженого Європейським Союзом російського майна, яким Росія має заплатити за агресію в Україні.

Рубрика: Економіка

16:59 18 травня 2022 р.

Уночі під'єднали пів км водогону, який живить 30 населених пунктів і район Львова

На магістральному водогоні «Зарудці-Збоїща» завершили заміну старої ділянки. Цей водогін забезпечує водою понад 30 населених пунктів Львівської області та частину Шевченківського району Львова.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу