На Львівщині члени комісій «по роботі зі зарплатами» шантажують підприємців, – експерти

16:25 4 травня 2016 р.

При кожній райадміністрації Львова утворена так звана комісія «по роботі з зарплатами». До неї входять представники кількох контролюючих органів, які в робочий час викликають підприємців до себе і ставлять різні запитання стосовно зарплат.

Про це сьогодні, 4 травня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:
"Чому цьогорічні пільги в оподаткуванні зарплати не вивели її з тіні? Як виправити ситуацію?", що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила директор Західної консалтингової групи Мар’яна Кавин.

- Викликають на допит підприємців. Приблизно розмова є такою: «Чому така низька зарплата? Вона вся офіційна? Обіцяєте виправитися?». Підписали обіцянку і розійшлись, - розповідає вона.

На її думку, це надаремне витрачання часу як підприємців, так і для державних посадовців.

Натомість голова Комітету підприємців Львівщини Андрій Гринчук вважає, що держслужбовців, які у свій робочий час займаються такими речами, потрібно звільняти з роботи.

- Це відверта незаконщина і приклад неефективного державного управління. Я раджу всім, кого викликають на такі комісії, якщо не маєте часу, то не реагувати на це. А якщо є час, бажання і натхнення, то прийти і жорстко потролити всіх тих, хто там зібрався. На якій підставі в робочий час представник державної фіскальної служби перебуває в приміщення районної адміністрації. Він просто прогулює свою роботу, сидячи в цій комісії. І за це його треба звільняти з роботи, - каже він.

Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу