На Львівщині – 1088 екcпортерів

09:45 7 серпня 2018 р.


Фото: comments.ua

В облдержадміністрації запевнили, що 1088 виробників у Львівській області експортують свою продукцію за кордон.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У товарній структурі експорту переважають деревообробна (44%), харчова (15%) та машинобудівна галузь (11%). Також значна частка експорту – це хімічна галузь (7%), металообробка (7%), виробництво меблів (6%)».

«Найбільшими партнерами Львівщини у експорті залишаються країни Європейського Союзу. Зокрема – Польща (26,8% від зовнішньоторгівельного обороту), Німеччина (15,3%), Чехія (4,9%). Також ключовими країнами для експорту є Китай (5,2%), Данія (3,9%), Словаччина (2,2%), Угорщина (2%), Італія (2,9%)», – поінформували також в облдержадміністрації

«Торік експорт зріс на 24,3%, а за 5 місяців 2018 року цей показник становить – 24,6% відповідно до аналогічного періоду попереднього року. Для популяризації експортного потенціалу Львівщини торік департамент економічної політики розробив каталог в межах якого понад 100 суб’єктів господарювання презентували інформацію про свою діяльність, продукцію та товари, які вони виготовляють. 7 серпня, у Львівській ОДА презентують Службу супроводу експортера», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

13:58 12 травня 2021 р.

Шахтарям Львівщини перерахували 197 млн грн боргу із заробітної плати

Сьогодні, 12 травня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти з державного бюджету в сумі 197 млн грн для погашення заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям.

Рубрика: Економіка

12:45 12 травня 2021 р.

На Львівщині продають водонапірну вежу і ще майже 20 будівель

В межах малої приватизації у Львівській області готуються аукціони з продажу 19 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий Нові пропозиції з’являються щотижня.

Рубрика: Економіка

20:35 11 травня 2021 р.

Найбільше родовище газу знайшли у Польщі біля Перемишля

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) провела додаткові свердління в регіоні Підкарпаття на південному сході Польщі. Унаслідок цих робіт виявлено додаткових 50 мільйонів кубометрів газу на покладах у Перемишлі, Миротині та Кульні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу