На Луганщині виживають за рахунок переведення коштів у готівку та продажу бензину, – відеоміст «Львів-Луганськ»

14:33 6 березня 2015 р.

Сьогодні економіки в Луганську немає. Вона ще є, як малий бізнес, а, як промисловість, не існує.

Про це cьогодні, 6 березня, під час відеомісту між Львовом і Луганськом (включення з Луганська і Сєвєродонецька) на тему: «Економіка в зоні АТО: куди ідуть податки і якими є підприємницькі зв'язки з великою Україною» повідомив громадський активіст з Луганська Василь Лєонов.

- Усі великі підприємства не працюють, тому що не можуть завести сировину. Раніше цю сировину завозили з Російської Федерації. А зараз мають митні проблеми. Працівників відпустили у відпустки за свій рахунок до квітня, - каже він.

За його словами, з Україною ніхто не розвивав відносини. Але поки тут  АТО, влада України тимчасово заборонила ввезення будь-яких товарів на територію Луганська.

За словами голови ГО «Східна правозахисна група Дениса Шахбазяна, з економікою на території Луганської та Донецької областей складно, незважаючи на те, чи це підконтрольна територія, чи ні.

- Я нещодавно спілкувався зі своїми друзями, які зараз перебувають на непідконтрольній Україні території, а конкретно – в місті Красний Луч, Луганської області. Приватний бізнес там є в дуже жахливому стані. Люди виживають за рахунок переведення коштів у готівку, за посередництвом приватних підприємців, або за рахунок продажу бензину. Люди просто ганяють через російський кордон за бензином. Ось ці дві шляхи виживання людей, - каже він.

Денис Шахбазян також повідомив, що підприємства, в основному вугільні, на території не підконтрольній Україні, перебувають у жахливому стані, працюють тільки водовідливи.

- Тобто шахтарі не працюють, зарплату їм не платять. Перед новим роком заплатили по 500 гривень. Профспілкові організації, які знаходяться на тій території, почали обурюватися. А їм відповіли: кому не подобається – можете йти на фронт, там буде все добре. Ось така ситуація. Все дуже сумно, - каже він.


Відео: Львывський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу