На економічному форумі у Львові дискутуватимуть про енергоефективність

10:45 4 листопада 2016 р.

Про ключові ініціативи та інструменти для реалізації сталої енергетичної політики учасникам розповідатимуть представники Мінрегіонбуду.

Як повідомили в прес-службі облдержадміністрації, сьогодні, 4 листопада, на XVI Міжнародному економічному форумі, який стартував у Львові вчора, окрему увагу також приділять й енергоефективним проектам та їх реалізації у житловому, муніципальному та виробничому секторах.  Зокрема, дискусія розпочнеться із обговорення можливостей фінансування проектів з енергоефективності.

Про ключові ініціативи та інструменти для реалізації сталої енергетичної політики учасникам розповідатимуть представники Мінрегіонбуду України та Державного фонду регіонального розвитку, ключовий експерт програми ЄС «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» («СomDep») Максим Верещак, президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, заступник директора проекту «GIZ» «Енергоефективність в громадах» Іма Хренова-Шимкіна. Їх доповіді стосуватимуться концепції розвитку житлово-комунального господарства України та доступних джерел фінансування з боку держави та міжнародних донорів. Також розглянуть й дорожню карту підтримки енергетичної політики на регіональному рівні.

Другою частиною цієї тематичної панелі стане енергоефективне управління муніципальними та житловими будівлями. Про ефективні моделі говоритимуть національний експерт ЄС «Угода мерів-Схід» в Україні Оксана Кисіль, заступник виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України» Мар'яна Приступа, директор «ДТЕК ЕСКО» Роман Федорченко, голова правління «RENESCO» Ерік Берман, представник норвезької компанії «ENSI», експерти проекту ЮНІДО (Відень, Австрія), Міжнародної іінансової корпорації («IFC») та інші. Спікери розкажуть про ключові умови для переходу міст на європейський рівень енергоефективності, моделі управління енергетичної політики на муніципальному рівні, успішний досвід модернізації житлових будівель у Східній Європі.

Говоритимуть й про місцеві та державні програми підтримки енергоефективності житлового фонду, а також практичні кроки для скорочення витрат на енергоефективні заходи. Експерти ділитимуться своїм практичним досвідом з підготовки енергетичних проектів, впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні.

dailylviv.com

До теми

21:44 4 серпня 2021 р.

Шахтарі протестували під ЛОДА: що їм пообіцяли

Сьогодні заборгованість із заробітної плати перед шахтарями ДП «Львівугілля» становить понад 280 млн грн, левова частка цих коштів – борг за відвантажене вугілля. Відтак, шахтарі Львівщини прийшли під стіни Львівської ОДА з вимогою погашення заборгованості.

Рубрика: Економіка

12:06 4 серпня 2021 р.

Врятувати транскордонну річку Дністер: на гірничо-хімічному підприємстві Сірка закінчують ремонт дамби хвостосховища

На території Державного підприємства «Роздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка» в Новому Роздолі на Львівщині завершують роботи з реалізації природоохоронного заходу «Капітальний ремонт західної дамби хвостосховища №1.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу