На ДП «Львіввугілля» отримали зарплату за січень, – ЛОДА

15:48 18 лютого 2016 р.


Фото: 112.ua

Заступник голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський запевнив у четвер: «Кошти, котрі «Львіввугілля» отримало за відвантажене паливо, дозволили виплатити весь зарплатний борг шахтарям за січень цього року».

«У четвер, 18 лютого, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшло 20 мільйонів гривень за відвантажене на теплові електростанції вугілля. Ці кошти підприємство вже скерувало на виплату зарплати гірникам, що дозволило повністю розрахуватись з ними за січень 2016 року – запевнив, як повідомили сьогодні, 18 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, перший заступник голови Ростислав Замлинський.

«Кошти, котрі «Львіввугілля» отримало за відвантажене паливо, дозволили виплатити весь зарплатний борг шахтарям за січень цього року», –наголосив Ростислав Замлинський».

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу