На дорогах місцевого значення Львівщини підрядники халтурять

14:49 27 серпня 2020 р.

Найбільше недоробок виявлено на автомобільній дорозі Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Невідповідність нанесеної розмітки за шириною – вимогам чинних нормативних документів, за видом – встановленому металевому загородженню, руйнування і деформація нещодавно влаштованого бордюру та встановлених відбійників, а також відсутність загального журналу робіт та затвердженої і погодженої схеми організації дорожнього руху при виконанні дорожніх робіт – такі недоліки підрядників, виявлені в ході моніторингового виїзду регіонального координатора проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» у Львівській та Закарпатській областях Мирослава Сімки на автомобільну дорогу Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

У супроводі представника Служби автомобільних доріг у Львівській області Мар’яна Ткача Мирославом Сімкою було обстежено 5 ділянок зазначеної дороги загальною протяжністю майже 45 км, а також 12 км автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, де тривали будівельні роботи. При обстеженні було виявлено пошкодження свіжо змонтованого бордюрного каменю на мості.

А моніторинг стану кількох ділянок нещодавно відремонтованих доріг С140605 Куликів-Великосілки, С140605 Куликів-Великосілки, С140137 Мамчурі – Ясенів й О140103 Ясенів – Золочів виявив порушення рівності покриття з бруківки на бордюрах, наявність сміття в жолобах та обабіч дороги, руйнування з’їздів над протічними залізобетонними трубами, а також поздовжню тріщину у водоприймачі тощо.

За результатами огляду регіональним координатором було підготовлено відповідні звернення до балансоутримувачів обстежених доріг з деталізацією недоліків та рекомендацією щодо усунення їх за рахунок підрядників.

На Львівщині збудують багаторівневу розв’язку і шляхопровід за європейську позику.

Розпочато будівництво автодороги Східниця-Пісочна в обхід карстових проваль.

У районі Під Голоском, крім багатоповерхівок, розбудовують дорогу.

dailylviv.com

До теми

15:58 28 січня 2022 р.

Акумулятори для домашніх сонячних систем: як працюють та навіщо потрібні?

Якщо на вашому даху встановлені сонячні батареї, є очевидна перевага зберігання невикористаної електроенергії в спеціальному акумуляторі, і подальшого її використання вночі або в похмурі дні. Як працюють ці акумулятори, і що потрібно знати перед покупкою?

Рубрика: Економіка

13:59 28 січня 2022 р.

В одному з районів Львова облаштують льодову ковзанку з ярмарком

На вулиці Науковій (біля ТЦ «ВАМ») облаштують сезонну ковзанку та невеликий ярмарок. Відповідне рішення погодили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Рубрика: Економіка

13:00 28 січня 2022 р.

У Львові серед лікувальних установ збудують готель заввишки 55 метрів

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 28 січня, дозволив збудувати 55-метровий готель в зоні лікувальних закладів. Перед прийняттям цього рішення об’єкт вирішили перейменувати на «реабілітаційний центр з готельними номерами», оскільки готелі для цієї зони не передбачені.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу