На автозаправках Львівщини майже на 27% знизився продаж бензину

11:32 2 жовтня 2015 р.


Фото: golos.ua

У нашій області спостерігається чітка тенденція до зменшення продажу світлих нафтопродуктів.

«У серпні 2015 року суб’єктами господарювання через мережу АЗС Львівщини  продано у роздріб світлих нафтопродуктів та газу для автомобілів на загальну суму 580,2 млн. гривень, з якої 273,6 млн. гривень (47,1 %) становив роздрібний товарооборот від продажу дизельного пального та 262,3 млн. гривень (45,2 %) – бензину моторного. Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський», – передали сьогодні, 2 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«За словами Василя Лозинського, в області спостерігається чітка тенденція до зменшення продажу світлих нафтопродуктів. Зокрема у серпні 2015 року порівняно з серпнем 2014 року продаж бензину моторного знизився на 26,9 %, дизельного палива – на 24,9 %. Водночас, значно зросла реалізація пропану і бутану скрапленого – на 67,4%. Слід зазначити, що у серпні 2015 року порівняно з липнем також зменшилась реалізація бензину моторного на 12,2%, дизельного пального на 6,2 %, пропану і бутану скрапленого на 0,5%».

dailylviv.com

До теми

17:19 2 березня 2021 р.

Заради компаній Бербеки та Дідика скасували режим секретності у ГУ ДФС Львівщини

Компанії, які належать депутату Львівської міської ради від ЄС Назарові Бербеці, отримали замовлень на понад 7,5 млн грн, змагаючись на тендерах із власним працівником.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу