МВФ запланував дати Україні ще два транші

09:20 9 січня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Нова 14-місячна програма кредитування МВФ для України «Stand By» передбачає спрямування трьох траншів, у тому числі двох на загальну суму $2,6 млрд. – до кінця 2019 року.

Про це йдеться в останньому аналітичному звіті фонду, текст якої отримала у своє розпорядження агенція новин Укрінформ. Зокрема, в графіку запланованих переглядів виконання Україною умов програми, після яких виконавча рада фонду приймає рішення про виділення наступного траншу, вказані три дати.

Перша – 18 грудня 2018 року, коли нова програма «Stand By» для України була затверджена керівництвом фонду з рішенням надати $1,4 млрд. у якості першого траншу. Скерування другого й третього кредитів за програмою передбачені після завершення переглядів МВФ, спланованих, відповідно, на 15 травня та на 15 листопада 2019 року. Суми спланованих траншів рівнозначні – по $1,3 млрд.

18 грудня виконавча рада МВФ затвердила нову 14-місячну програму кредитування «Stand-by» («SBA») для України на загальну суму 3,9 млрд. доларів. При цьому, було прийняте також рішення про дострокове завершення програми розширеного фінансування «EFF» для України.

Про це dailylviv.com

До теми

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу