МВФ надає Україні $17 млрд. Із них $3,19 млрд. – негайно (відео)

09:15 1 травня 2014 р.


Фото: dt.ua

Як заявив напередодні міністр фінансів України Олександр Шлапак, вони можуть надійти вже 5-8 травня, близько $1 млрд. буде направлено в резерви НБУ, $2 млрд. – на покриття дефіциту держбюджету.

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) сьогодні схвалив дворічну програму «стенд-бай» для України обсягом $17,01 млрд. (800% квоти) з негайним наданням 3,19 млрд. дол. у межах виключної компетенції фонду. Про це йдеться в заяві МВФ, переданому інформагенції УНІАН.

У заяві фонду йдеться: «Схвалення програми «стенд-бай» дозволяє негайно надати 2,058 млрд. СПЗ (близько $3,190 млрд.), з 1,290 млрд. СПЗ (близько $2 млрд.) бюджетної підтримки».

Фонд повідомляє також, що друга і третя виплати будуть залежати від даних двомісячних оглядів за критеріями ефективності, тоді як інша частина програмного періоду буде підлягати стандартному щоквартальному моніторингу. В повідомленні МВФ наголошується: «Економічна програма влади за підтримки Фонду спрямована на відновлення макроекономічної стабільності, зміцнення економічного управління та прозорості, а також відновлення та сталого економічного зростання при одночасному захисту найбільш вразливих верств населення».

Згідно із заявою міністра фінансів України Олександра Шлапака, перший транш від МВФ у рамках кредитної програми може надійти уже 5-8 травня, у тому числі близько $1 млрд. буде направлено в резерви НБУ, $2 млрд. – на покриття дефіциту держбюджету.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

21:23 28 жовтня 2020 р.

Трудові мігранти: виїзд українців до Німеччини за фальшивими документами або польськими робочими візами зріс - ПР

У зв’язку із погіршенням економічної ситуації в Україні, для українських трудових мігрантів пріоритетом є можливість вищих заробітків у Німеччині, Чехії та скандинавських країнах, аніж у Польщі.

Рубрика: Економіка

16:37 28 жовтня 2020 р.

Ціни на овочі «борщового набору» найнижчі за останні три роки, - директор ринку у Львові

У жовтні українські овочі значно здешевшали. На гуртовому ринку «Шувар» фермери продають майже всі складові «борщового набору» за найнижчими цінами за останні три роки.

Рубрика: Економіка

13:41 28 жовтня 2020 р.

Скасувати оподаткування доходів з депозитів просять банкіри

Банки відчувають нерівні умови з боку держави, яка використовує різні ставки оподаткування доходів фізосіб від вкладень на депозити та облігації внутрішніх державних позик (ОВДП).

Рубрика: Економіка

12:06 28 жовтня 2020 р.

Міжнародні авіалінії України закривають підрозділи у п'яти країнах

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) припиняє діяльність структурних підрозділів у Швейцарії, Іспанії, Італії, Німеччині та Австрії у зв'язку зі скороченням штату.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу