МВФ надає Україні $17 млрд. Із них $3,19 млрд. – негайно (відео)

09:15 1 травня 2014 р.


Фото: dt.ua

Як заявив напередодні міністр фінансів України Олександр Шлапак, вони можуть надійти вже 5-8 травня, близько $1 млрд. буде направлено в резерви НБУ, $2 млрд. – на покриття дефіциту держбюджету.

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) сьогодні схвалив дворічну програму «стенд-бай» для України обсягом $17,01 млрд. (800% квоти) з негайним наданням 3,19 млрд. дол. у межах виключної компетенції фонду. Про це йдеться в заяві МВФ, переданому інформагенції УНІАН.

У заяві фонду йдеться: «Схвалення програми «стенд-бай» дозволяє негайно надати 2,058 млрд. СПЗ (близько $3,190 млрд.), з 1,290 млрд. СПЗ (близько $2 млрд.) бюджетної підтримки».

Фонд повідомляє також, що друга і третя виплати будуть залежати від даних двомісячних оглядів за критеріями ефективності, тоді як інша частина програмного періоду буде підлягати стандартному щоквартальному моніторингу. В повідомленні МВФ наголошується: «Економічна програма влади за підтримки Фонду спрямована на відновлення макроекономічної стабільності, зміцнення економічного управління та прозорості, а також відновлення та сталого економічного зростання при одночасному захисту найбільш вразливих верств населення».

Згідно із заявою міністра фінансів України Олександра Шлапака, перший транш від МВФ у рамках кредитної програми може надійти уже 5-8 травня, у тому числі близько $1 млрд. буде направлено в резерви НБУ, $2 млрд. – на покриття дефіциту держбюджету.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

19:17 19 січня 2022 р.

Село Зубра, що межує зі Львовом, знеструмлюють щомісяця десятки разів, - петиція до влади і ОСР

П'ятирічному терпінню мешканців приміського села Зубра настав кінець, і вони тепер публічно вимагають практичних дій від Солонківської ОТГ та ПАТ "Львівобленерго". Скаржитимуться також і в НКРЕКП.

Рубрика: Економіка

17:16 19 січня 2022 р.

Що слід знати про вантажоперевезення у напрямку Київ-Львів?

Товарообмін між столицею України та містом Лева за останні декілька років значно зріс. Експерти пояснюють таку тенденцію експортом у Львів продукції європейських виробників, штаб-квартири яких розташовані в Києві.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу