Мостиська-Краковець: ремонт прикордонної дороги завершують

18:59 4 вересня 2020 р.

Фото до новини

Станом на сьогодні дорожники влаштували 16 кілометрів верхнього шару асфальтобетонного покриття на автошляху О141003 Мостиська - Краковець. Загальна довжина дороги - 19,1 км.

Про це інформує песслужба ЛОДА.

Ремонт дороги проводять в межах проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”.  

“Кошторисна вартість об’єкту складає 146,5 млн грн. Передбачене фінансування за грантові кошти Республіки Польщі – 2,1 млн євро та дофінансування з обласного бюджету у сумі 77 млн гривень. Станом на сьогодні Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду із підрядною організацією «Автомагістраль-Південь» на виконання ремонтних робіт”, - зазначив заступник директора департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Микола Одиноцький.

Зазначимо, Проєкт реалізує Служба автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати - Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Нагадаємо, на Львівщині чотири прикордонні дороги збудують за польські гроші.

Прикордонна дорога Яворів - Грушів стане подібною до польської.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини