Міжнародний аеропорт Львів хочуть приватизувати, - нардеп

15:26 4 березня 2021 р.

Минулого тижня трудовий колектив Львівського аеропорту отримав листа за підписом держсекретаря Міністерства інфраструктури України про можливість зміни форми власності міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, в який було вкладено 1 млрд 300 млн гривень державних коштів.

Про це повідомив на брифінгу народний депутат Михайло Цимбалюк, інформує Голос України, пише Dailylviv.

Торік, нагадав обранець, була спроба віддати аеропорт в концесію: «Але, дякуючи депутатам різних фракцій, ми його обстояли на засіданні комітету. А ті, хто хотів прибрати до рук, ніби заспокоїлися».

Однак, за словами депутата, минулого тижня трудовий колектив Львівського аеропорту отримав листа за підписом держсекретаря Міністерства інфраструктури України про можливість зміни форми власності.

«Львівський аеропорт — стратегічний об’єкт, — зазначив народний депутат. — Це об’єкт військового призначення і державне підприємство, яке показує результати вдалого господарювання. Там фаховий колектив, який в непростих умовах карантину відкриває нові маршрути до Європи і не тільки. І нам, депутатам Львівщини, не зрозуміло — якими критеріями керується уряд, коли робить спробу чи завести інвестора, чи віддати в концесію, чи взагалі обмежити діяльність цього державного підприємства».

Михайло Цимбалюк звернувся до уряду з вимогою залишити аеропорт у державній власності й додав, що трудовий колектив готовий представити план розвитку цього підприємства"- наголосив Михайло Цимбалюк.

dailylviv.com

До теми

14:52 21 травня 2022 р.

Курс долар - гривня: скільки коштуватиме валюта на готівковому і безготівковому ринках

Офіційний курс гривні до долара й надалі залишатиметься фіксованим. У Національному банку України розповіли подробиці правил валютного ринку найближчим часом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу