Міжнародна агенція «Standard & poor's Ratings» підтвердила кредитний рейтинг Львова

16:00 20 квітня 2015 р.


Фото: business-tv.com.ua

Як повідомили в «S&P», Львів і Дніпропетровська не мають муніципальних боргів, що підлягають реструктуризації.

Міжнародне рейтингове агентство «Standard & poor's Ratings» підтвердило кредитні рейтинги Львова і Дніпропетровська на рівні «ССС-» з негативними прогнозами. Як зазначається в повідомленні агентства, текст якого має УНІАН, міста не мають муніципальних боргів, що підлягають реструктуризації. 

Однак, як наголошують у «S&P», доступ до фінансових ресурсів для Львова і Дніпропетровська залишається утрудненим, що може негативно позначитися на здатності двох міст обслуговувати свої поточні боргові зобов'язання в найближчі шість місяців. Цей фактор зумовлює негативний прогноз за рейтингами.

Раніше «S&P» знизило рейтинг Києва до «СС» з «ССС-» з негативним прогнозом на тлі планів уряду щодо реструктуризації частини зовнішнього боргу, що включає муніципальні бонди Києва. При цьому в агентстві припустили, що дефолт за зобов'язаннями Києва в іноземній валюті практично неминучий, а крім того, Київ, на думку аналітиків агентства, не зможе оплатити внутрішні муніципальні облігації на суму 5,2 млрд грн, строк погашення яких заплановано на жовтень-грудень 2015 року.

Як повідомляв УНІАН, у середині квітня «Standard & poor's Ratings» знизило довгостроковий суверенний рейтинг України в іноземній валюті до «СС» з «ССС-» і підтвердило довгостроковий рейтинг країни в національній валюті на рівні «ССС+» на тлі планів з реструктуризації зовнішнього боргу. Про це повідомили сьогодні, 20 квітня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

11:40 24 травня 2022 р.

Українці в Німеччині зможуть обміняти готівкову гривню на євро: які банкноти прийматимуть

З 24 травня 2022 року українці, які через війну вимушено залишили Україну та перебувають у Німеччині, зможуть обміняти готівкову українську гривню на євро.

Рубрика: Економіка

19:40 23 травня 2022 р.

Зі Львова на передову поїхали перших 15 автомобілів свободи

Для підтримки Збройних Сил України сьогодні з Львівщини передали 15 автомобілів, укомплектованих гуманітарною допомогою і бронежилетами. Машини придбали за кошти небайдужого бізнесу в межах проєкту «1000 автомобілів свободи».

Рубрика: Економіка

17:37 23 травня 2022 р.

На Дрогобиччині, через війну, збільшили посівні площі: що сіють

Через неможливість повномасштабного засіву земель на територіях, де ведуть активні бойові дії, західні регіони збільшують посівні площі. Так, на 1,5 тисячі гектарів вже збільшили свої посівні площі аграрні підприємства Дрогобиччини. Такий показник є на 11% більший, аніж торік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу