Місцеві ради Львівщини отримали за оренду земель 7,6 млн. гривень

13:55 21 грудня 2016 р.

Організатори земельних аукціонів у Львівській області продали у 2016 році право оренди на 169 ділянок державної власності за межами населених пунктів загальною площею 3,1 тисячі га терміном на сім-десять років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Про це повідомили в обласному управлінні Держгеокадастру. За його інформацією, розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 7,6 млн. гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Львівщини.

А на останньому земельному аукціоні, який відбувся 15 грудня ,ціна продажу права оренди зросла у 3,2 рази, й було продано право оренди 14 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Дрогобицькому районі (за межами населених пунктів) загальною площею 472,7 га. У результаті цих торгів – ціна оренди ц земельних ділянок зросла до 723,7 тисячі гривень (стартова ціна – 229,4 тисячі гривень). За результатами земельного аукціону переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 10 років.

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) землевпорядною службою Львівщини заплановано провести у четвер, 22 грудня. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:03 17 січня 2021 р.

П'ять способів перешкодити споживачам газу перейти до нового постачальника

Зв’язка "облгаз – облгаз-збут" заважає споживачам переходити на нових постачальників. Поширені схеми тиску на клієнтів: виявлення невідповідності нормам газового обладнання, нарахування сумнівних боргів або залякування відключенням газу.

Рубрика: Економіка

15:00 17 січня 2021 р.

Верховна Рада має обмежити тариф на транспортування газу не більше 1,79 грн за кубометр, - прем'єр-міністр

В Україні хочуть обмежити тариф на розподіл газу до рівня не вище 1,79 гривні за кубічний метр. Відповідну ініціативу має схвалити Верховна рада.

Рубрика: Економіка

14:49 17 січня 2021 р.

Кабмін завтра обмежить ціну на газ для населення до 6,99 грн за кубометр. До кінця карантину або 31 березня

Кабінет міністрів на засіданні в понеділок, 18 січня, планує обмежити ціну на газ для населення до 6,99 гривні за кубометр. Це рішення буде діяти до кінця карантину або до 31 березня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу