Місцеві бюджети на Львівщині отримали відшкодування 7,6 млн. гривень втрат

14:28 30 січня 2017 р.

У 2016 році до бюджетів місцевих рад Львівщини надійшли 7,6 млн. гривен відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв.

Із цих коштів 4,9 млн. гривень вже використано на проведення робіт із землеустрою та охорони земель. Найбільше коштів витрачено на впровадження заходів з охорони земель (1,7 млн. гривень), проведення нормативної грошової оцінки земель (1,1 млн. гривень), поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь (один мільйон гривень), проведення інвентаризації земель (0,9 млн. гривень).

Загалом на спеціальних рахунках місцевих рад Львівської області акумульовано 18,9 млн. гривень, які  надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Про це повідомили сьогодні, 30 січня, на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

21:39 15 січня 2021 р.

Енергетику України тримають під контролем п'ять олігархів, яким не потрібен ринок - екснардепка

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль лобіює інтереси ДТЕК Ріната Ахметова, вважає екссекретарка Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Рубрика: Економіка

21:09 15 січня 2021 р.

Ціни на газ для населення знизять з 1 лютого, - в.о. міністра енергетики

"За результатами моніторингу ринку природного газу було виявлено, що переважна частина постачальників - регіональні постачальні компанії - фактично зловживає своїм домінуючим становищем", - констатував виконувач обов'язків міністра.

Рубрика: Економіка

20:34 15 січня 2021 р.

Львівгаз став збитковим і прогнозує своє банкрутство: 800 тис клієнтів Львівщини можуть перейти до Нафтогазу

Різке зростання цін на газ, який АТ «Львівгаз» купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу