Місцеві бюджети Львівщини поповнилися на понад сім мільярдів гривень

20:12 1 листопада 2016 р.

На ремонт доріг загального користування державного значення спрямують 172,5 млн. гривень.

Як запевнили сьогодні, 1 листопада, в прес-службі облдержадміністрації, у січні-жовтні до місцевих бюджетів Львівщини надійшли сім мільярдів та 191 мільйон гривень податків та неподаткових платежів, що на два мільярдів 744 мільйони гривень або 62% більше порівняно з відповідним періодом минулого року. «За 10 місяців до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано шість мільярдів і 484 мільйони гривень податків та платежів, що становить 155% до надходжень за цей же період минулого року (зростання на два мільярди 310 мільйон гривень) та 109% до плану на січень – жовтень цього року. Лише бюджет Новий Розділ за доходами виконано на 98%», – поінформували також в облдержадміністрації.

Своєю чергою, до спеціального фонду місцевих бюджетів надійшло 706 мільйонів гривень, що у 2,6 рази більше до надходжень за відповідний період минулого року (зростання на 434 мільйони гривень) та становить 64% до плану на січень – жовтень поточного року. Натомість отримали місцеві бюджети області станом на 1 листопада з державного бюджету 308 мільйонів гривень базової дотації, а передали в держбюджет 151 мільйон гривень реверсної дотації, що відповідає розпису на 10 місяців.

До державного бюджету за звітний період мобілізовано по області 15 мільярдів 907 мільйонів гривень доходів, що на два мільярди 88 мільйонів гривень або 15% більше від надходжень за січень – жовтень 2015 року. За словами директора департаменту фінансів облдержадміністрації Олега Демківа, митними органами у жовтні поточного року мобілізовано один мільярд та 43 мільйони гривень, що на 345 мільйонів гривень більше індикативних показників, з яких 50% (172,5 млн. гривень) буде перераховано до обласного бюджету з наступним їх використанням на ремонт доріг загального користування державного значення.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини