Місцеві бюджети Львівщини поповнили цього року 3,189 млрд. гривень податків та інших платежів

12:28 3 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У департаменті фінансів ЛОДА відзначили: «З упевненістю можемо сказати, що Львівщина зберігає позитивну тенденцію надходжень в порівнянні з минулим роком. Такий результат досягнуто завдяки дієвому контролю за сплатою податків, а також завдячуючи поінформованості та сумлінності платників».

«З початку року місцеві бюджети Львівщини поповнилися на понад три мільярди гривень», – повідомили сьогодні, 3 червня, в прес-службі міськради Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У січні-травні до місцевих бюджетів області надійшли три мільярди й 189 мільйонів гривень податків та неподаткових платежів, що на один мільярд і 136 мільйонів гривень або на 55% більше порівняно з відповідним періодом минулого року. За п’ять місяців до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано три мільярди й 19 мільйонів гривень податків та платежів, що становить 156% до надходжень за цей же період минулого року (зростання на один мільярд і 84 мільйонів гривень) та 121% до плану на січень-травень цього року.

До спеціального фонду місцевих бюджетів надійшли 170 мільйонів гривень, що становить 145% до надходжень за відповідний період минулого року (зростання на один мільярд і 84 мільйонів гривень) та 45% до плану на січень-травень 2016 р.   Місцеві бюджети області станом на 1 травня отримали з державного бюджету 154 мільйонів гривень базової дотації та передали в держбюджет 75 мільйонів гривень податків реверсної дотації, що відповідає розпису на січень-травень.

До державного бюджету за звітний період мобілізовано по області сім мільярдів і 774 мільйонів гривень доходів, що на 763 мільйонів гривень або на 11% більше від надходжень за січень – травень 2015 року. Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків відзначив: «З упевненістю можемо сказати, що Львівщина зберігає позитивну тенденцію надходжень в порівнянні з минулим роком. Такий результат досягнуто завдяки дієвому контролю за сплатою податків, а також завдячуючи поінформованості та сумлінності платників».

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

12:38 22 квітня 2021 р.

В одному з районів Львова помиють пам'ятники на 800 тис грн

Галицька районна адміністрація заплатить приватній підприємиці Оксані Луць 799 тис. грн за послуги з очищення та поточного ремонту міських пам’ятників. Йдеться про 17 об’єктів в центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу