Місцеві бюджети Львівщини отримали від продажу прав оренди землі 2,4 млн. гривень

11:20 3 вересня 2015 р.


Фото: dr.ck.ua

Наступний земельний аукціон на Львівщині відбудеться 15 вересня 2015 року.

У Львівській області землевпорядна служба продала впродовж 2015 року на земельних аукціонах право оренди на 54 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Інвестори перерахували до місцевих бюджетів регіону 2,4 млн. грн. плати за користування землею. Ділянки загальною площею 1 358,6 га використають для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

У ході проведених земельних торгів річна орендна плата збільшилася майже втричі, з 0,8 млн. грн стартової ціни до 2,4 млн. гривень.  Переможцями у боротьбі за право оренди земель на Львівщині стали місцеві агровиробники та фермери, великі сільськогосподарські компанії та агропідприємства.

«У цьому році фахівці Держгеокадастру Львівщини організували вісім земельних аукціонів. Результати торгів свідчать про збільшення кількості інвесторів, готових вкладати гроші у розвиток аграрного сектору нашого регіону», – відзначив, начальник Львівського обласного управління Держгеокадастру  Андрій Кавецький.

Наступний земельний аукціон на Львівщині відбудеться 15 вересня 2015 року. Землевпорядники планують продати права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 512,8 гектарів. Наділи розташовані на території Мостиського (6), Миколаївського(1), Буського (1), Самбірського (3) та Радехівського (2) районів області.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Про це повідомили сьогодні, 3 вересня, на Урядовому порталі.

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу