Міський голова Львова запропонує депутатам розрахуватися з «ЛАЗом»

14:30 6 лютого 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив: «Я зацікавлений, щоб зарплата була виплачена тим людям, які колись працювали на «ЛАЗі».

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 6 лютого: «Сьогодні під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що виконавчі органи працюють над рішенням щодо ситуації, яка склалась із заборгованістю перед Львівськими автобусними заводами. Мер переконаний, що в першу чергу має бути виплачена заборгованість щодо зарплати колишнім працівникам, однак, ці дії потрібно вчиняти відповідно до чинного законодавства».

У прес-службі ЛМР, можливо, не впевнені, що вірно цитують сказане Андрієм Садовим бо вони навели його промову дослівно: «Є чітка позиція певних керівників фракцій – вони вважають, що ці борги сплачувати не треба. На жаль, колеги не готові запропонувати інший варіант. Ми спеціально зробили перерву в пленарному засіданні, маючи надію, що колеги-депутати запропонують унікальний варіант вирішення проблеми, як вони і обіцяли. За тиждень нічого не запропонували».

Відтак, міський голова запевнив: «Ми будемо пропонувати відповідне рішення виконавчого комітету. Якщо депутати не будуть його підтримувати, ми тоді будемо розуміти, що це просто саботаж зі сторони депутатів. Ми над компромісним варіантом працюємо, але потрібне розуміння усіх учасників процесу. Є закони України і їх треба поважати. Я зацікавлений, щоб зарплата була виплачена тим людям, які колись працювали на «ЛАЗі», але це треба робити в рамках чинного законодавства».

dailylviv.com

До теми

07:16 15 червня 2021 р.

У Львові відклали дозвіл на скандальне будівництво багатоповерхівки в історичному ареалі

Виконавчий комітет Львівської міської ради 14 червня переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.

Рубрика: Економіка

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу