Міський голова Львова запропонує депутатам розрахуватися з «ЛАЗом»

14:30 6 лютого 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив: «Я зацікавлений, щоб зарплата була виплачена тим людям, які колись працювали на «ЛАЗі».

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 6 лютого: «Сьогодні під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що виконавчі органи працюють над рішенням щодо ситуації, яка склалась із заборгованістю перед Львівськими автобусними заводами. Мер переконаний, що в першу чергу має бути виплачена заборгованість щодо зарплати колишнім працівникам, однак, ці дії потрібно вчиняти відповідно до чинного законодавства».

У прес-службі ЛМР, можливо, не впевнені, що вірно цитують сказане Андрієм Садовим бо вони навели його промову дослівно: «Є чітка позиція певних керівників фракцій – вони вважають, що ці борги сплачувати не треба. На жаль, колеги не готові запропонувати інший варіант. Ми спеціально зробили перерву в пленарному засіданні, маючи надію, що колеги-депутати запропонують унікальний варіант вирішення проблеми, як вони і обіцяли. За тиждень нічого не запропонували».

Відтак, міський голова запевнив: «Ми будемо пропонувати відповідне рішення виконавчого комітету. Якщо депутати не будуть його підтримувати, ми тоді будемо розуміти, що це просто саботаж зі сторони депутатів. Ми над компромісним варіантом працюємо, але потрібне розуміння усіх учасників процесу. Є закони України і їх треба поважати. Я зацікавлений, щоб зарплата була виплачена тим людям, які колись працювали на «ЛАЗі», але це треба робити в рамках чинного законодавства».

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу