Міський голова Львова визнав, що більше 20% контейнерів зі сміттям переповнені

15:50 16 січня 2017 р.

Андрій Садовий запевнив: «Наприкінці цього місяця і на початку наступного місяця є фіналізація подачі документів у п’ятьох районах міста Львова щодо нового конкурсу на визначення перевізників, які будуть вивозити сміття».

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів сьогодні, 16 січня, на брифінгу: «У нас працюють шість компаній-перевізників, які вивозять сміття. Час до часу з’являються проблеми. Сьогодні чотири компанії стабільно вивозять сміття, дві компанії мають труднощі, просто фізично не мають куди вивозити. Завдання міста – їм допомогти, щоб місто було прибране».

«Сьогодні на ранок більше 20% контейнерних майданчиків в місті були переповнені. Це важко зрозуміти тим, де сміття вивозиться вчасно. Наприклад, нова компанія, яка зайшла на ринок в Галицькому районі, поставила новій контейнери, у них проблем нема. Великі компанії, які вже давно працюють, також не мають проблем» – зазначив також міський голова.

«Наприкінці цього місяця і на початку наступного місяця є фіналізація подачі документів у п’ятьох районах міста Львова щодо нового конкурсу на визначення перевізників, які будуть вивозити сміття. Ті, хто якісно працюють, будуть мати перспективу запевнив також Андрій Садовий. – Ті, хто не справляються, вибачте, але це ринок, львів’янам важко пояснювати, коли майданчики переповнені.

«Відбулись достатньої жорсткі наради минулого тижня, сьогодні продовжуємо роботу повідомив також міський голова Львова. – Думаю, за цих пару днів ми ситуацію максимально вирівняємо, хіба будуть знову створювати якісь проблеми. Бо кожна машина, яка везе сміття зі Львова, має труднощі».

Про це повідомляється сьогодні, 16 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:26 27 січня 2021 р.

Турки побудують на Сколівщині вітрову електростанцію

Турецька компанія “Атлас Глобал Енерджі” втілює у Сколівському районі проект з будівництва вітрової електростанції загальною потужністю 60МВт. Ввести в експлуатацію ВЕС планують у серпні 2022 року. Вироблену електроенергію реалізовуватимуть в загальну мережу за "зеленим" тарифом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу