Міський голова пропонує повернути ЛАЗ державі

17:30 24 січня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив: «Ми будемо вимагати, щоб Генеральна прокуратура почала реально працювати і повернули автобусний завод в державну власність.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в середу, 24 січня: «Сьогодні в мерії відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з громадськістю, активістами, воїнами АТО, колишніми працівниками ЛАЗу, працівниками ЛК «АТП-1» щодо врегулювання ситуації із заборгованістю міста за автобуси, які були придбані у ЛАЗу в 2010 році. Мер наголосив, що місто зобов’язало компанію з управління активами, яка викупила борги ЛАЗу, виплатити заборгованість із заробітної плати перед працівниками ЛАЗу, а також погасити борги перед теплопостачальними та водопостачальними підприємствами міста. Завтра на сесії міської ради запропоновано повторно розглянути звернення до керівництва держави щодо повернення ЛАЗу у державну власність.

У прес-службі ЛМР також дослівно цитують сказане міським головою. Зокрема, він запевнив: «Цей меморандум дає можливість заплатити менше. Ми прописали, що вони мають покрити зарплату перед працівниками ЛАЗу, яка є на момент підписання угоди. І покрити кошти, які ЛАЗ винен нам за тепло і за воду. Якщо ми цього не виконуємо, кошти йдуть на АТП, виконавча служба це забирає, і ті кошти не заплатять людям, не заплатять нашим комунальним підприємствам. Меморандум передбачає поступову оплату. Ми не платимо всю суму одразу, ми покроково на три місяці розбили платежі».

Андрій Садовий також зазначив: «Арешт вже накладений на всі автобуси АТП-1, їх забирають на штрафмайданчик. Завтра усі заберуть, що тоді? По закону є два варіанти вирішити питання. Перше: перерахувати кошти на рахунки АТП-1, але це виконавча служба забирає одразу. А в ЛАЗу є борг за тепло 2,3 млн. гривень перед «Львівтеплоенерго». Борг по зарплаті працівників ЛАЗу – 2,5 млн. гривень».

Міський голова також повідомив: «У нас ті гроші заберуть. Але через виконавчу службу ми вступаємо в арешти машин і так далі. Наше завдання – захистити людей. Питання – або зекономити, або не зекономити. А за ці кошти можна щось добре зробити – це кошти платників податків. Питання різниці –11-12 мільйонів гривень».

Андрій Садовий також зазначив: «Завтра сесія Львівської міської ради. Пропоную на завтра підготувати ще одне звернення до державних органів влади. Ми будемо вимагати, щоб Генеральна прокуратура почала реально працювати і повернули автобусний завод в державну власність. Це буде чітка позиція міста».

dailylviv.com

До теми

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

21:32 17 вересня 2021 р.

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

У селі Хильчиці, що в Золочівському районі, відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна». Він спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу