Міський голова Львова домовився з директорами ринків про їхню роботу

13:42 30 квітня 2020 р.

  • 2

Сьогодні, 30 квітня, відбулась онлайн-нарада міського голови Львова Андрія Садового із представниками продовольчих ринків. Так, на зустрічі обговорили умови, за яких ринки можуть відновити свою роботу, після оприлюднення змін до постанови Кабміну.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

«Ми сьогодні провели нараду з усіма керівниками ринків Львова, оскільки вони починатимуть свою роботу. Ми закцентували увагу на тих вимогах, які виставляє сьогодні уряд, зокрема на основних протоколах організації роботи ринків, основних правилах, яких повинні ринки дотримуватись, бо це — найважливіше. Фактично ці протоколи роботи ринків не відрізняються від тих протоколів, які ми розробляли із самого початку. Я думаю, що за цей період ринки вже навчились організовувати свою роботу, вибудовувати логістику роботи і для них це не буде проблемою, адже вони і дотримувались цих правил.

Постанова Кабміну вже оприлюднена, і, відповідно з моменту її оприлюднення, ринки можуть працювати. Однак я більш ніж переконана, що сьогодні ринки зорганізуються у своїй логістиці організації роботи, зокрема, вони повинні провести дезінфекцію, привести до ладу свої території для того, щоб із завтрашнього дня продавці могли заходити на чисті та продезінфіковані території. Необхідно забезпечити наявність антисептиків, напрацювати чітку логістику дезінфекції приміщень, яка має відбуватись щотри години, завести відповідні журнали, у яких фіксувати ці дезінфекції. Кожен керівник має логістично це продумати. Згідно з постановою уряду, саме керівник несе відповідальність за дотримання цих правил.

Також ми вчора на засіданні комісії ТЕБ і НС прийняли рішення, щоб керівники ринків сьогодні до кінця дня надіслали гарантійні листи про те, що вони зобов’язані контролювати діяльність і дотримуватись правил. Йдеться про 25 ринків на території міста", — заначила очільниця міського штабу оперативного реагування Галина Слічна.

Також мер Львова Андрій Садовий наголосив на необхідності дотримання усіх правил на час карантину та забороні наразі приймати продукцію із, закритого через значну кількість хворих, села Давидів.

Нагадаємо, комісія ЛМР дозволила відкрити ринки у Львові після оприлюднення змін у постанові Кабміну.

Додамо, ЛМР хоче відновити роботу 12 сфер бізнесу за окремим протоколом.

dailylviv.com

Коментарі(2)

66

17:40 30 квітня 2020 р.

Відповісти

... може і десь щось і кажу про " діяльність" п . Садового , та іншої такої курви на тій посаді поки ще бачу ... коли у Львові "керувала" ота "свобода" , я перестав здоровкатися із багатьма своїми давніми знайомими .. от наразі Вася П,поки в Польщі ... та може я ще чарку кави з ним і вип'ю...Слава Україні !...

Тінь

21:07 30 квітня 2020 р.

Відповісти

Прийшло прозряння з каяттям ? Навіть не знаю чи зможе Вася П. пробачити панові ...

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

Останні новини

КМУ затвердив план тергромад Львівської області

14 днів на самоізоляції після закордону ніхто не скасовував

Димінський більше не власник ФК "Карпати"

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу