Міський голова Львова домовився з директорами ринків про їхню роботу

13:42 30 квітня 2020 р.

Сьогодні, 30 квітня, відбулась онлайн-нарада міського голови Львова Андрія Садового із представниками продовольчих ринків. Так, на зустрічі обговорили умови, за яких ринки можуть відновити свою роботу, після оприлюднення змін до постанови Кабміну.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

«Ми сьогодні провели нараду з усіма керівниками ринків Львова, оскільки вони починатимуть свою роботу. Ми закцентували увагу на тих вимогах, які виставляє сьогодні уряд, зокрема на основних протоколах організації роботи ринків, основних правилах, яких повинні ринки дотримуватись, бо це — найважливіше. Фактично ці протоколи роботи ринків не відрізняються від тих протоколів, які ми розробляли із самого початку. Я думаю, що за цей період ринки вже навчились організовувати свою роботу, вибудовувати логістику роботи і для них це не буде проблемою, адже вони і дотримувались цих правил.

Постанова Кабміну вже оприлюднена, і, відповідно з моменту її оприлюднення, ринки можуть працювати. Однак я більш ніж переконана, що сьогодні ринки зорганізуються у своїй логістиці організації роботи, зокрема, вони повинні провести дезінфекцію, привести до ладу свої території для того, щоб із завтрашнього дня продавці могли заходити на чисті та продезінфіковані території. Необхідно забезпечити наявність антисептиків, напрацювати чітку логістику дезінфекції приміщень, яка має відбуватись щотри години, завести відповідні журнали, у яких фіксувати ці дезінфекції. Кожен керівник має логістично це продумати. Згідно з постановою уряду, саме керівник несе відповідальність за дотримання цих правил.

Також ми вчора на засіданні комісії ТЕБ і НС прийняли рішення, щоб керівники ринків сьогодні до кінця дня надіслали гарантійні листи про те, що вони зобов’язані контролювати діяльність і дотримуватись правил. Йдеться про 25 ринків на території міста", — заначила очільниця міського штабу оперативного реагування Галина Слічна.

Також мер Львова Андрій Садовий наголосив на необхідності дотримання усіх правил на час карантину та забороні наразі приймати продукцію із, закритого через значну кількість хворих, села Давидів.

Нагадаємо, комісія ЛМР дозволила відкрити ринки у Львові після оприлюднення змін у постанові Кабміну.

Додамо, ЛМР хоче відновити роботу 12 сфер бізнесу за окремим протоколом.

dailylviv.com

До теми

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу