Міністр інфраструктури проінспектував прокладання тунелю між Львівщиною й Закарпаттям

14:40 18 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: mtu.gov.ua

Володимир Омелян сподівається, що пробні потяги пройдуть крізь новий Бескидський тунель до кінця наступного року.

У прес-службі міністерства інфраструктури України запевнили сьогодні, 18 листопада, що прокладання Бескидського тунелю триває згідно графіку й на кінець наступного року вже плануються перші пробні проходи потягів. Про це 18 листопада 2016 року, відвідуючи Бескидський тунель в рамках робочої поїздки до Закарпатської області, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Він також зазначив: «Інфраструктурні проекти – це довготривалі проекти. Має бути стабільна політика Держави, прогнозованість і розвиток. Бескидський тунель – яскраве тому свідчення. Дуже приємно, що компанія дотримується графіків. Ми сподіваємось до кінця наступного року мати вже пробні потяги, які пройдуть крізь новий Бескидський тунель»

Володимир Омелян наголосив, що наразі цілий ряд великих інфраструктурних проектів, які здатні вирішити проблеми певних регіонів і покращити сполучення на державному рівні, знаходяться на стадії проектування. Міністр інфраструктури також повідомив: «Про інші інфраструктурні об’єкти в Україні, їх дуже багато, ми зможемо предметно говорити лише тоді, коли ми будемо готові. Зараз ми на стадії проектування. В першу чергу, це мостові переходи, безумовно, це морські порти і, я сподіваюсь, новий проект на Укрзалізниці, який має втілити нова команда».

А відповідаючи на питання місцевих журналістів про інфраструктурні проекти для західних областей України, Володимир Омелян повідомив: «На Західній Україні є багато ідей щодо євро колії, щодо продовження українського стандарту колії на Європейський Союз. Але наразі це на стадії переговорів і треба дійти хоча б до стадії переговорів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини