Мінінфраструктури назвав передчасною заяву про подорожчання квитків на потяги

12:48 21 грудня 2016 р.

Керівник «Укрзалізниці» Войцех Балчун заявив, що в 2017 році зростуть ціни на квитки для проїзду в залізничному транспорті, однак міністр інфраструктури Володимир Омелян зауважив, що, перш ніж говорити про підвищення тарифів, перевізники повинні продемонструвати ефективну роботу.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив з приводу попередження голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна про підвищення тарифів на перевезення: «Тут є багато різних думок. Моя думка, і її поділяє радник Прем'єр-міністра Іван Міклош, який теж говорив, що на цьому етапі підвищення залізничних тарифів є досить спекулятивної річчю. Перш ніж говорити про підвищення тарифів, команда Войцеха Балчуна повинна продемонструвати ефективну роботу, чого, за його словами, досі не відбулося».

Володимир Омелян також зазначив: «У міністерстві ми будемо розглядати питання фінансового плану «Укрзалізниці» на 2017 рік, де буде, відповідно, підніматися і питання тарифів, оскільки підняття тарифів формує значну дохідну частину для «Укрзалізниці». Я залишаюся при своїй думці, що «Укрзалізниця» повинна показати за сім місяців роботи нової команди, в чому полягала ефективність, де ми наростили прибутковість, зменшити операційні витрати, у тому числі, за рахунок корупції. Поки що такої відповіді я не отримав».

Про це поінформували сьогодні, 21 грудня, в інтернет-виданні «Українська правда». Натомість керівник «Укрзалізниці» Войцех Балчун повідомив в інтерв’ю Укрінформу, що вона вже направила до міністерства інфраструктури пропозиції підвищити в 2017 році ціни на проїзд у потягах. Він також запевняв: «Ми не маємо іншого виходу, оскільки не живемо у вакуумі. Останній перегляд цін відбувся в 2014 році».

Войцех Балчун також пояснив: «Аналіз за останні три роки показав, що фактична інфляція є набагато вищою, ніж прогнозована. Тому «Укрзалізниця» мусить підняти ціни, особливо з урахуванням того, що, значний обсяг пасажирських перевезень включає пільгові перевезення різних соціальних груп. Ми маємо велику проблему з поверненням чи компенсацією з боку держави цих коштів».

Про це повідомили на сайті агенції Укрінформ.

dailylviv.com

До теми

23:14 25 січня 2021 р.

Нафтогаз побоявся озвучувати ціну на газ за січень для виробників теплової енергії

"Нафтогаз" тимчасово відклав публікацію січневої ціни на природний газ для виробників теплоенергії у рамках спеціальних обов'язків (ПСО) до завершення перемовин між держорганами, Асоціацією міст України, представниками виробників тепла і компанією.

Рубрика: Економіка

16:01 25 січня 2021 р.

Як обрати страховий поліс КАСКО: визначаємо пріоритети

Універсальним способом захисту власного автомобіля від усіх негараздів є КАСКО. Цей термін означає комплексне страхування від можливих ризиків під час експлуатації транспортного засобу. І справді, сьогодні страхові компанії пропонують великий перелік ситуацій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу