Міністерство оборони України замовило бронежилетів на 80,71 млн. грн

10:04 10 липня 2014 р.


Фото: facebook.comtheministryofdefence.uaphotos_stream

Як повідомляє в четвер сайт «Наші гроші», ще 25 млн. грн пішло на шоломи.

Сайт «Наші гроші» інформує сьогодні, 10 липня, в повідомленні «Скільки коштує вдягти солдата: варіант Міноборони ціною 9 тисяч гривень»:

«Міністерство оборони України з 22 травня по 26 червня уклала низку угод на закупівлю одягу та бронежилетів для військових на загальну суму 152,24 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Найбільше коштів пройшло про контрактах на бронежилети – 80,71 млн грн. Ще 25 млн грн пішло на шоломи. Усі підряди на постачання цих речей отримало ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Темп-3000»Тамари Романчук, Юрія Євтушенка та Романа Балченка.

На решту 46,53 млн грн було замовлено взуття, одяг, білизна, головні убори тощо. З розрахунку на одного солдата, якщо видати йому всього по одній штуці (комплекту) – бронежилет, шолом з чохлом, пару взуття, куртку і костюм, формену сорочку, фуфайку на довгий і короткий рукав, майку, труси, шкарпетки, кашкет і ремінь – вийде від 8 499,47 грн до 9 519,61. Різниця буде зумовлена в основному класом захисту бронежилета, на який загалом припадає половина суми такого комплекту».

dailylviv.com

До теми

10:43 29 червня 2022 р.

Львів за 5, 6 млн грн купив програму Інспектор для контролю за паркуванням

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» придбало програмне забезпечення для автоматизованої системи оплати послуг паркування за 5,6 млн грн ТОВ «ЮНІП Україна». Угоду було укладено за переговорною процедурою, оскільки програма є інтелектуальною власністю підприємства.

Рубрика: Економіка

23:35 28 червня 2022 р.

Авто з ЄС дозволили ввозити через всі ПП на Львівщині і продовжили роботу митних постів

Цими днями перед пунктами пропуску на в’їзд в Україну утворилися черги з автомобілів, які ввозять фізичні особи за спрощеною системою оподаткування.

Рубрика: Економіка

13:32 28 червня 2022 р.

Більше половини біженців з України легально працевлаштовані у Польщі

Міністерка сім'ї та соціальної політики Марлена Мальонґ повідомила, що з приблизно 500 тисяч українських біженців працездатного віку понад 260 тисяч працевлаштовані. Більшість із них, а це 92%, становлять жінки.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу