Міністерство оборони України замовило бронежилетів на 80,71 млн. грн

10:04 10 липня 2014 р.


Фото: facebook.comtheministryofdefence.uaphotos_stream

Як повідомляє в четвер сайт «Наші гроші», ще 25 млн. грн пішло на шоломи.

Сайт «Наші гроші» інформує сьогодні, 10 липня, в повідомленні «Скільки коштує вдягти солдата: варіант Міноборони ціною 9 тисяч гривень»:

«Міністерство оборони України з 22 травня по 26 червня уклала низку угод на закупівлю одягу та бронежилетів для військових на загальну суму 152,24 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Найбільше коштів пройшло про контрактах на бронежилети – 80,71 млн грн. Ще 25 млн грн пішло на шоломи. Усі підряди на постачання цих речей отримало ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Темп-3000»Тамари Романчук, Юрія Євтушенка та Романа Балченка.

На решту 46,53 млн грн було замовлено взуття, одяг, білизна, головні убори тощо. З розрахунку на одного солдата, якщо видати йому всього по одній штуці (комплекту) – бронежилет, шолом з чохлом, пару взуття, куртку і костюм, формену сорочку, фуфайку на довгий і короткий рукав, майку, труси, шкарпетки, кашкет і ремінь – вийде від 8 499,47 грн до 9 519,61. Різниця буде зумовлена в основному класом захисту бронежилета, на який загалом припадає половина суми такого комплекту».

dailylviv.com

До теми

14:05 18 червня 2021 р.

Нафтопровід Броди – Держкордон перенесли

З метою недопущення масштабної техногенно-екологічної катастрофи та виведення з ладу Стрийського водозабору в області реалізували проєкт винесення нафтопроводів «Броди – Держкордон» І-ої та ІІ-ої черг в обхід с. Розгірче на ділянці км 157 – км 165.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу