Мінінфраструктури домовилося про автобусне сполучення Львова з Римом і Пескарою
12:07 11 липня 2015 р.
Фото: mtu.gov.ua
Українсько-італійська змішана комісія погодила відкриття трьох нових регулярних сполучень, ще п'ять домовилися розглянути та затвердити в процесі листування.
7-8 липня у Римі відбулося засідання змішаної українсько-італійської комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень. Українську делегацію очолив перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер. Головою італійської делегації виступив генеральний директор генерального директорату автодорожніх та комбінованих перевезень Міністерства інфраструктури і транспорту Італії Енріко Фіноккі.
У ході засідання сторони обговорили низку чутливих для перевізників питань, зокрема, переглянули існуючі регулярні пасажирські маршрути між Україною та Італією та узгодили квоту дозволів на здійснення міжнародних вантажних перевезень у 2016 році. Сторони відзначили стабільне збільшення кількості регулярних пасажирських маршрутів між Україною і Італією – зі 17-ти в 2011 році до близько 40 у 2015 році.
У результаті переговорів українсько-італійська змішана комісія погодила відкриття трьох нових регулярних сполучень: Пескара – Луцьк, Рим – Львів, Пескара – Львів. Ще п'ять маршрутів домовилися розглянути та затвердити в процесі листування.
Під час зустрічі сторони обмінялися інформацією про комерційні перевезення між двома країнами в 2013 та 2014 роках, і відзначили спад об’єму перевезених вантажів. Передусім це наслідок загальної економічної кризи, а також політичної ситуації, що склалася в Україні.
Володимир Шульмейстер зазначив, що з початку року українські перевізники уже використали більшу частину дозволів річної квоти. В першу чергу, це зумовлено тим, що автомобільні перевезення на даний час є для українських операторів найдешевшими і, порівняно з іншими формами, відповідають сучасному розвитку інфраструктури.
За результатами переговорів сторони підтвердили намір подальшого розвитку перевезень і обміну товарами між двома країнами за рахунок дозволів для комбінованих перевезень та змішаних італійсько-українських рухомих складів. Шульмейстер прокоментував домовленості так: «В умовах складної економічної ситуації в Україні інтермодальні перевезення можуть стати якщо не панацеєю, то точно потужним поштовхом для змін у галузі. Застосування комбінованих транспортних рішень для сполучення з іншими країнами, таких як залізниця-автошляхи або море-автошляхи, сприятимуть розвитку усієї системи».
У ході переговорів сторони українсько-італійської комісії акцентували увагу на наявності випадків неврегульованих нелегальних перевезень. Делегації дійшли згоди у необхідності термінових конкретних зусиль обох країн, націлених на недопущення незаконних дій перевізників, а також одночасної розробки заходів, направлених на розвиток і збільшення законних пасажирських і вантажних перевезень.
Про це повідомили вчора, 10 липня, в прес-службі міністерства інфраструктури.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook