Мінекології перевірить проект сміттєзаводу у Львові, – ЛМР

17:15 19 липня 2018 р.


Фото: solvetpv.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив: «Міністерство екології та природних ресурсів України перевірить безпечність майбутнього сміттєпереробного комплексу, який планують збудувати у Львові. Проект пройде процедуру оцінки впливу на довкілля, перебіг якої є публічним, відповідно до закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Як поінформували в прес-службі Львівської міськради, міський голова Львова Андрій Садовий повідомив про це сьогодні під час позачергового засідання сесії міської ради. Він також стверджував: «Ми оприлюднимо результат екологічної експертизи, коли вона буде завершена. Я хочу наголосити: усі проекти, які фінансує ЄБРР, – винятково екологічні. Це принципова політика Банку. І тих 10 мільйонів євро, які ми отримали як грант, – від екологічних фундацій. Тобто ми цю територію будемо робити набагато безпечнішою, ніж вона є зараз. Наступний крок – це очисні споруди. Ми також будемо туди вкладати дуже багато коштів. Але сьогодні питання номер один – це відходи. Кожного дня ми з вами всі платимо 1 млн грн, щоб не було біди для міста».

Андрій Садовий запевнив також: «Зараз в Україні немає жодного подібного заводу, тож 95% сміття захоронюють на полігонах. 5% України зараз знаходяться під полігонами. Це катастрофа. У нас навколо звалища, забруднені річки й озера, ми самі себе нищимо. І тут, коли ми хочемо зупинити цей процес і збудувати завод, декілька людей намагаються „баламутити“ громаду. Ми будемо більше часу витрачати на роз’яснювальну роботу та пояснення для громади».

Про це повідомили в четвер, 19 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сьогодні під час засідання сесії прийняли два земельні рішення щодо відведення ділянки на вулиці Пластовій, 13 під будівництво сміттєпереробного заводу.
Андрій Садовий додав: «Наступний етап – затвердження документації, у тому числі – на рівні Кабінету Міністрів. Дозвільну документацію, безперечно, видаватиме Державна інспекція архбудконтролю в Києві. Далі – оцінка впливу на навколишнє середовище, буде дуже багато громадських слухань. Перед нами – велика системна праця».

Як інформував «ЩЛ», більшість учасників громадських слухань у Львові висловилися вчора проти будівництва сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій, однак сьогодні депутати Львівської міськради ухвалили два рішення щодо вулиці Пластової.

dailylviv.com

До теми

07:16 15 червня 2021 р.

У Львові відклали дозвіл на скандальне будівництво багатоповерхівки в історичному ареалі

Виконавчий комітет Львівської міської ради 14 червня переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.

Рубрика: Економіка

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу