Мінекоенерго пообіцяло розрахуватися з гірниками на Львівщині

18:10 13 листопада 2019 р.


Фото: prozahid.com

У міністерстві енергетики та захисту довкілля України запевнили в середу, 13 листопада, що всі кошти для розрахунків зі шахтарями будуть на казначейських рахунках вже сьогодні.

Про це повідомили на «Урядовому порталі», де також розповіли, що міністерство енергетики та захисту довкілля України просило при внесенні змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» збільшити обсяг бюджетних асигнувань на 4066 мільйони гривень. Однак тоді погодили лише один мільярд гривень на виплату заборгованості перед шахтарями.

31 жовтня Верховна Рада ухвалила проект закону №2283 про внесення змін до держбюджету на 2019 рік, згідно з якими додаткове фінансування в розмірі один мільярд гривень повинні направити на погашення заборгованості перед шахтарями. Мінекоенерго запевнило в середу, 13 листопада, що всі кошти для розрахунків зі шахтарями будуть на казначейських рахунках вже сьогодні.

Як інформував «Щоденний Львів», 29 жовтня гірники «Львіввугілля» отримали 13% зарплати за вересень.

dailylviv.com

До теми

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу