Мер Львова запропонував 10% від перевиконання бюджету розвитку скеровувати на велодоріжки

12:36 24 березня 2021 р.

Виконавчий комітет прийняв рішення «Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік». Як зауважила доповіла директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, у цьому документі намагались максимально врахувати усі пропозиції виконавчих органів та депутатського корпусу.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Насправді, це було дуже складне опрацювання всіх пропозицій. Але ми спробували хоча б врахувати всі ті пропозиції виконавчих органів, залишити дуже важливі для міста проекти, щоб ми могли розпочинати їх втілювати. І так само пропозиції депутатського корпусу.

Також прошу дозволити включити стрічку — капітальний ремонт спортивного майданчика в ліцеї № 70. Це є проект Родинного дому «Покрова»", — доповіла директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Міський голова Андрій Садовий під час обговорення також запропонував опрацювати питання придбання, ймовірно в лізин, або у співфінансуванні з областю, лінійного прискорювача, який є вкрай необхідний медичній сфері міста.

Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова, запропонував врахувати збільшення на 20 млн грн доходу від продажу майна. А ці кошти скерувати на два важливі інфраструктурні проекти — ремонт вул. Залізничної та міст на вул. О. Ковча.

Також обговорили питання фінансування будівництва велодоріжок. Міський голова Львова запропонував продумати можливість в межах 10% від перевиконання бюджету розвитку скеровувати на розвиток велоінфраструктури МТГ.

Відтак рішення «Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік» проголосували з зауваженнями.

dailylviv.com

До теми

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

21:32 17 вересня 2021 р.

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

У селі Хильчиці, що в Золочівському районі, відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна». Він спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу