Мер Львова – за продаж сигарет у газетних кіосках

18:30 27 грудня 2013 р.


Фото: vgolos.com.ua

Рішення міської ради про закриття МАФів «Інтерпресу» Андрій Садовий назвав «прикрим інцидентом»

У своєму сьогоднішньому традиційному відеозверненні до львів’ян міський голова Львова Андрій Садовий зауважив, що рішення депутатського корпусу закрити кіоски «Інтерпрес» у місті він вважає неправильним і таким, що порушує свободу слова. Аргументація мера з цього приводу – така:

«Ще один прикрий інцидент. На сесії депутати проголосували, щоби закрити багато кіосків «Інтерпрес». Це мережа, де, в тому числі, продають різні газети. Депутатам не подобаються публікації газети «Експрес», але хто дав право їм порушувати свободу слова. Є вільні медіа, їх треба підтримувати. Наприклад, про мене багато різного в житті писали, але я жодним чином на це не реагую, тому що журналісти мають право на свою думку. Я глибоко стурбований такою ситуацією, тому що депутати показують інший приклад. Я маю надію, що вони одумаються і робитимуть ті речі, для чого вони прийшли в міську раду – служити громаді, а не своїм партіям для своїх, вузьких інтересів». 

А відтак Андрій Садовий уже забув те, що цитував з його уст 21 квітня 2011 року «Прес-Центр»:

«Міський голова Львова Андрій Садовий вважає за необхідне перевірити, на якій підставі в кіосках преси «Інтерпрес» продають сигарети. Про це повідомляє «Прес-Центр». У березні інтернет-видання «Вголос» опублікувало матеріал, в якому звернуло увагу на те, що кіоски «Інтерпрес» продають тютюнову продукцію, чим порушують постанову Львівської міськради №2448 від 2008 року, яка забороняє продавати в кіосках преси сигарети. 

«Жодне порушення не може залишитись без уваги. Є податкова інспекція, яка повинна контролювати цей процес. Є правоохоронні органи, які повинні відслідковувати. Ми давали дозвіл на цей вид діяльності, як ви зазначили, без права продажу сигарет. Якщо компанія взяла ліцензію на продаж сигарет, це питання потрібно дослідити», – сказав Андрій Садовий». 

Своєю чергою, журналіст Остап Дроздов писав у статті «Продається кіоск. Недорого», опублікованій у «Телекритиці» 25 грудня 2007 року: «...пакетний дозвіл міської ради на встановлення 55 кіосків «Інтерпрес» отримав приблизно в той самий період, коли Ігор Починок перебрав у мера Садового газету «Поступ» і почав видавати її під старим-новим титулом «Пост-Поступ». Власне, це й дало підстави припускати, що між Починком і Садовим могла відбутися бартерна домовленість на предмет кіосків. Також невипадково саме в «Експресі» щотижня з’являється ціла шпальта «Площа Ринок, 1», на якій прес-служба мера радісно рапортує про чергові удачі міської влади».

dailylviv.com

До теми

15:07 21 січня 2021 р.

Бюджет розвитку Львова на 2021 рік - понад 6 млрд грн, майже половина з них - кредити

У п’ятницю, 22 січня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету розвитку на 2021 рік Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Економіка

10:32 21 січня 2021 р.

Антимонопольний комітет розпочинає справи щодо газопостачальних компаній через завищені ціни на газ для населення

Північне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочинає справи щодо шести газопостачальних компаній через встановлення завищених цін на газ для населення. Західне відділення, яке охоплює Львівську, Волинську, Рівненську, Івано-Франківську та Закарпатську області, поки що мовчить.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу