Медикам заплатять надбавки за березень наприкінці квітня, - міністр МОЗ

17:36 21 квітня 2020 р.

А виплата заробітної плати, підвищеної до 300%, починаючи з квітня, матиме інший механізм, про який сьогодні міністр Максим Степанов нічого не розповів.

Міністерство охорони здоров’я передбачило достатньо коштів, щоб підвищити заробітну плату усім медичним працівникам, які лікують хворих на COVID-19. Кошти за березень уже пішли в регіони, а механізм підвищення зарплат починаючи з квітня буде прийнятий на найближчому засіданні Уряду.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.

“Як і обіцяли, у нас є вирішення питання щодо зарплат медпрацівників. Тут важливо розмежовувати підвищені виплати за роботу у березні і за всі наступні місяці. Якщо ми говоримо про березень, то це питання з боку Уряду і з боку Міністерства охорони здоров’я вирішено в повному обсязі. Всі кошти державного бюджету перераховані на місця за рахунок медичної субвенції”, – наголосив Максим Степанов.

За словами міністра, у відомстві зробили усі розрахунки і зараз справа за місцевою владою та керівництвом відповідних медичних установ. При цьому, як підкреслив Максим Степанов, 

“Цей ресурс був передбачений змінами до держбюджету, прийнятими на минулому тижні. Документ уже підписав Президент. Кошти на додаткові виплати передбачені у Фонді по боротьбі з COVID-19. Їх отримають усі медичні працівникам, які працюють з COVID-19. Адже захист медичних працівників – наш пріоритет», – зазначив міністр .

Він повідомив, що на найближчому засіданні Уряду буде прийняте рішення, в який спосіб будуть нараховувати відповідну заробітну плату. Ці кошти будуть перераховані на місця, щоб не було жодних затримок.

Очільник МОЗ висловив сподівання, що місцева влада і комунальні заклади охорони здоров’я терміново зроблять відповідні нарахування і виплати заробітної плати.

Про це повідомляє сайт Міністерства охорони здоров'я. 

До теми

17:19 2 березня 2021 р.

Заради компаній Бербеки та Дідика скасували режим секретності у ГУ ДФС Львівщини

Компанії, які належать депутату Львівської міської ради від ЄС Назарові Бербеці, отримали замовлень на понад 7,5 млн грн, змагаючись на тендерах із власним працівником.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу