Маршрут швидкісного потягу Дарниця-Львів продовжать до Перемишля

20:40 24 листопада 2016 р.

Пілотний проект на практиці покаже перспективу прокладання євро колії.

На спільному засіданні комітету з питань транспорту Верховної Ради України та комісії інфраструктури польського Сейму домовилися про продовження маршруту курсування швидкісного поїзда №743/744 категорії «Інтерсіті+» Київ-Львів до польського міста Перемишль. Про це повідомив сьогодні, 24 листопада, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» голова парламентського комітету з питань транспорту Ярослав Дубневич.

Нардеп також пояснив: «Беремо за основу досвід спрощеного режиму перетинання кордону, який застосовувався при проведенні «Євро-2012». Прикордонники готові здійснювати контроль під час продовженого руху швидкісного поїзда «Інтерсіті+» №743/744 Дарниця-Львів поки він буде курсувати від Львова до кордону».

За словами Ярослава Дубневича, це буде пілотний проект, який на практиці покаже перспективу прокладання євроколії до Львова і до Києва. Нардеп також повідомив, що принциповим питанням є ціна квитка на новому маршруті, яка, на його думку депутата, не повинна перевищувати п’ять євро.

Крім того, за словами Ярослава Дубневича, українська сторона запропонувала поєднати одним шляхом Чорне і Балтійське море – створити логістичний коридор від Одеси, Миколаїва й Херсона до Гданська й Гдині в рамках реалізації проекту Євросоюзу, під назвою «VIA Carpathia», який передбачає будівництво великої магістралі з півночі на південь. Нардеп пояснив: «Євросоюз планує будівництво великої магістралі з півночі на південь. Ми, своєю чергою, повинні максимально використовувати транзитний потенціал України, для цього пропонуємо поєднати одним шляхом Чорне і Балтійське море».

 

https://www.facebook.com/Dubnevych/posts/755235021284247

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу