Малим містам Львівщини пропонують позмагатися за фінансову допомогу на модернізацію інфраструктури

14:05 16 жовтня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, заявки на участь у проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, ІІІ» слід подати до 30 жовтня.

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову», що малі міста нашої області мають можливість отримати фінансову допомогу на модернізацію своєї інфраструктури. У повідомленні також конкретизують:

«16 жовтня т.в.о. голови Львівською ОДА Юрій Турянський, голова обласної ради Петро Колодій та старший програмний менеджер ПРООН в Україні Оксана Реміга підписали угоду про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією. Підписання угоди відбулося під час вступного семінару проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, ІІІ» .

За словами Юрія Турянського, спільний Проект Європейського союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» розпочато у Львівській області у 2008 року. Впродовж цих шістьох років на Львівщині успішно реалізовано дві фази проекту, учасниками якого стали 15 районів області. Загалом громадами Львівщини впроваджено 119 мікропроектів, на реалізацію яких залучено понад 20 млн грн.

Оксана Реміга відзначила, що Львівщина стала одним із шести переможців серед областей усієї України, отримавши можливість реалізувати додаткову компоненту з підвищення енергоефективності.

Загалом третя фаза програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» отримає фінансування у розмірі 23,8 млн. євро. Це кошти, які передбачено для усіх областей України.

За словами Юрія Турянського, перші дві фази проекту були орієнтовані переважно на фінансування мікропроектів у сільській місцевості. Сьогодні ж можливість залучити кошти мають малі міста. На Львівщині їх понад 40.

«Ми очікуємо, що громади малих міст активно відгукнуться на можливість такої співпраці та подаватимуть свої пропозиції. Громадам області нададуть допомогу в самоорганізації, розбудові їх потенціалу та впровадженні громадських ініціатив. Йдеться про акумулювання коштів усіх рівнів, а саме: громад, районної, обласної влади та міжнародних донорів», – сказав Юрій Турянський.

Як повідомила спеціаліст з розвитку громад Проекту ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Олена Рудіч, конкурс вже оголошений і до 30 жовтня слід подати заявки на участь у проекті».

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

12:38 22 квітня 2021 р.

В одному з районів Львова помиють пам'ятники на 800 тис грн

Галицька районна адміністрація заплатить приватній підприємиці Оксані Луць 799 тис. грн за послуги з очищення та поточного ремонту міських пам’ятників. Йдеться про 17 об’єктів в центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу