20:27 16 липня 2022 р.
Станом на 15 липня за програмою релокації у безпечні регіони переміщено 678 підприємств. З них 68% (467 підприємств) вже відновили свою роботу. Загалом 1732 компаній подали заявки через платформу цифрової взаємодії для допомоги в релокації.
Про це інформує Урядовий портал, пише Dailylviv.com.
Серед підприємств які вже відновили свою діяльність на новому місці, найбільшу частку складають підприємства гуртової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (38,7 %), переробної промисловості (33,1 %), інформації та телекомунікації (5,9 %), професійної, наукової та технічної діяльності (5,3%).
Більшість компаній перемістили свої потужності до Львівської (24,6% релокованих підприємств), Закарпатської (16,1%) та Чернівецької (11,4%) областей.
“Держава продовжує надавати підтримку кожному, хто хоче захистити свій бізнес та перемістити потужності у безпечні регіони України. Допомога надається не тільки на етапах фізичного перевезення та запуску підприємства на новому місці. Бізнес отримує супровід і надалі після відновлення діяльності. Це підбір працівників, налагодження взаємодії з постачальниками сировини і організація логістики, пошук нових ринків для збуту продукції. Метою Уряду є збереження максимальної кількості підприємств, які створюють робочі місця, виробляють критично важливі товари і послуги та формують ВВП країни”, – зазначила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.
На Дрогобиччину переїхали 14 підприємств: на чому спеціалізуються
Харківська фабрика Т Престиж почала випуск продукції у Дрогобичі
Стало відомо, які підприємства на Львівщині найбільше постраждали від війни
До Львова переїхало підприємство з виробництва шоломів (відео)
фНа Львівщині почали шити розвантажувальні жилети для військових
На Львівщину переїжджає один з найбільших в Україні виробник матраців