Люблін планують з'єднати зі Львовом залізницею

17:00 21 листопада 2016 р.

Поляки мають намір модернізувати ділянку залізниці Люблін-Замосць.

У Люблінському воєводстві Польщі розглядають можливість налагодження залізничного сполучення між Любліном і Львовом через Хребенне. Про це повідомили за підсумками зустрічі маршалка Люблінського воєводства Славоміра Сосновскі з керівництвом Львівської області.

Зазначається, що поляки мають намір модернізувати ділянку залізниці Люблін-Замосць і бачать перспективу в продовженні цієї лінії до Львова. Славомір Сосновскі заявив: «Варто було б налагодити краще комунікаційне і транспортне сполучення між Львівщиною та Люблінським воєводством. Зі свого боку, звертаємо увагу на залізничне сполучення. Ми, зокрема, маємо намір модернізувати колію на відрізку Люблін-Замосць. Також вважаємо, що варто було б реалізувати проект, який передбачатиме продовження цієї колії до Львова через Томашів і Хребенне».

Про це повідомили в «Центрі транспортних стратегій».

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу