Львів’янин зареєстрував петицію про заміну перевізника

11:40 6 серпня 2019 р.


Фото: tvoemisto.tv

Володимир Басалига зареєстрував петицію щодо заміни перевізника на автобусному маршруті №11.

В електронній петиції «Заміна перевізника на маршруті номер 11» зазначено: «За систематичне порушення умов договору перевізником «Міра і К», який обслуговує маршрут номер 11 (Сихів-Рясне-2), прохання управлінням транспорту ЛМР розірвати договір із перевізником. На час проведення пошуку та підписання договору із іншим перевізником, що буде обслуговувати даний маршрут, зобов'язати комунальне АТП-1 здійснювати обслуговування даного маршруту. Оскільки на балансі АТП-1 є великогабаритні автобуси, які не використовуються на маршрутах, прохання здійснювати маршрути даними автобусами, в кількості не менше 6 машин у робочі дні!».

У громадській організації «За якісний транспорт» відреагували таким чином: «Ми підтримуємо петицію щодо заміни перевізника на маршрутах №7, №11 і №14. Вважаємо що перевізник ТзОВ «МІРА і К» неналежно виконує договірні зобов’язання на вищезазначених автобусних маршрутах. Просимо Вас підтримати цю петицію своїм голос і репостом».

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу