Львів’яни відтепер можуть придбати проїзні квитки через смартфон або комп’ютер

18:00 21 вересня 2017 р.


Фото: зі сторінки «Львівелектротрансу» в інтернет-мережі «Facebook»

У «Львівелектротрансі» запевнили, що місячний трамвайний і тролейбусний проїзні квитки тепер можна придбати за допомогою мобільного додатку «Приват24» на базі операційної системи «Android».

У «Львівелектротрансі» повідомили сьогодні, 21 вересня: «Відтепер можна придбати проїзний квиток у трамваях і тролейбусах через смартфон чи комп’ютер. Але ця послуга діє лише на базі операційної системи «Android». Для того, щоб придбати проїзний квиток, необхідно перевірити наявність оновлення в «PlayMarket» на  смартфоні, відкрити додаток «Приват24», увімкнути «QR»-сканер, відсканувати «QR» на екрані персонального комп'ютера, вибрати картку для оплати та оплатити. Після всіх цих дій на головному екрані додатку «Приват24» у розділі «Транспорт» відобразиться загальний проїзний документ, який надасть право на проїзд у трамваях і тролейбусах Львова впродовж 30 днів».
Про це поінформували сьогодні, 21 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу