Львів’янка запропонувала в петиції збільшити вартість проїзду в автобусах

12:00 5 лютого 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: inlviv.in.ua

Христина Козій зареєструвала електронну петицію з вимогою підняти ціну на проїзд в автотранспорті Львова до дев’яти гривень.

Львів’янка Христина Козій запропонувала в електронній петиції найняти за додаткові кошти від нового тарифу продавців квитків у маршрутних автобусах, які працюватимуть безпосередньо на місто, а не на окремих перевізників, і які продаватимуть два види квитків – звичайні й пільгові. За словами авторки петиції, така посада буде тимчасовою – до повного введення електронного квитка.

Христина Козій вважає, що це дозволить водіям виконувати лише свої прямі обов’язки та не відволікатиме їх від стеження за дорогою, й що з’явиться прозорий і чіткий облік готівки та кількості пасажирів, у тому числі – пільговиків. Авторка петиції впевнена, що її пропозиція посприяє зменшенню кількості «зайців» у громадському транспорті, а отримані кошти «проходитимуть через місто».

«Отримані дані про кількість пасажирів можна буде використати для порівняння, при визначенні ефективності впровадження електронного квитка», – резюмувала львів’янка. Однак, станом на 5 лютого петицію Христини Козій підписали лише 38 людей із 500 необхідних.

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу