Львів’янам заборгували 18,1 мільйона гривень зарплати

10:47 28 квітня 2015 р.


Фото: Zaxid.net

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, станом на 1 квітня заборгованість із виплати заробітної плати в нашому місті становила 18,1 млн. грн.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 28 квітня, «Щоденному Львову»:

«За інформацією відділу праці департаменту економічної політики ЛМР, станом на 1 квітня заборгованість із виплати заробітної плати спостерігається на 49 підприємствах міста. За рік сума заборгованості зменшилась на 8,8 млн. грн. або на 33%, і станом на 1 квітня становила 18,1 млн грн.

Зменшення заборгованості відбулося також і впродовж місяця – на 2,8 млн грн. Львівська міська рада розробила план заходів щодо погашення боргів, щотижнево проводяться засідання комісії, здійснюються виїзні обстеження на підприємства-боржники.

У результаті проведеної роботи, впродовж 1-го кварталу 2015 року повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати на 10 економічно-активних підприємствах та на 1-ому підприємстві-банкруті.  Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі у  Львівській міській раді».

dailylviv.com

До теми

15:02 24 травня 2022 р.

5-6 мішків сухого борщу в день готують львівські комунальники для фронту

Колективи великих львівських комунальних підприємств водночас із виконанням своїх функціональних обов’язків – наданням послуг львів’янам, ще й допомагають військовим.

Рубрика: Економіка

13:33 24 травня 2022 р.

Потяг Інтерсіті+ змінює час відправлення з Перемишля: новий графік

З 12 червня «Укрзалізниця» змінює час відправлення «Інтерсіті+» 706 - із Перемишля він вирушатиме о 10:15 (замість 08:00). Це дасть можливість зручної пересадки з польського «Інтерсіті» 83173 Вроцлав - Перемишль.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу