Львів’янам заборгували 18,1 мільйона гривень зарплати

10:47 28 квітня 2015 р.


Фото: Zaxid.net

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, станом на 1 квітня заборгованість із виплати заробітної плати в нашому місті становила 18,1 млн. грн.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 28 квітня, «Щоденному Львову»:

«За інформацією відділу праці департаменту економічної політики ЛМР, станом на 1 квітня заборгованість із виплати заробітної плати спостерігається на 49 підприємствах міста. За рік сума заборгованості зменшилась на 8,8 млн. грн. або на 33%, і станом на 1 квітня становила 18,1 млн грн.

Зменшення заборгованості відбулося також і впродовж місяця – на 2,8 млн грн. Львівська міська рада розробила план заходів щодо погашення боргів, щотижнево проводяться засідання комісії, здійснюються виїзні обстеження на підприємства-боржники.

У результаті проведеної роботи, впродовж 1-го кварталу 2015 року повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати на 10 економічно-активних підприємствах та на 1-ому підприємстві-банкруті.  Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі у  Львівській міській раді».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу