Львів’янам надано можливість контролювати видатки бюджету розвитку міста, – ЛМР

16:28 18 лютого 2016 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівської міськради

На сайті міськради публікують дані про видатки й доходи в системі «Відкритий бюджет».

«Міське управління ІТ спільно з департаментами економічної та фінансової політики презентує візуалізацію видаткової частини бюджету розвитку на 2016 рік», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Уже другий рік поспіль Львівська міська рада публікує видатки і доходи в системі «Відкритий бюджет». Візуалізацію можна переглянути за посиланням на сайті ЛМР.

Раніше було опубліковано план доходів і видатків загального бюджету міста, тепер – бюджет розвитку. За словами розробників, бюджет розвитку є більш цікавим для пересічної особи, оскільки в ньому вказують, скільки коштів витратили на ремонт конкретного під’їзду чи висадку дерев саме на вашій вулиці.

Це – лише перший етап реалізації програми «Відкритий бюджет» у Львові: надалі ж планують створювати окрему візуалізацію за видатками і доходами кожного комунального підприємства, школи, лікарні тощо. Працівник управління інформаційних технологій Іван Коржов зазначив: «Людей першочергово цікавить, скільки грошей витратили на школу, в яку ходить їхня дитина, а не те, скільки грошей отримали всі вчителі Львова загалом. Те, що ми вже облікували, – це загальні видатки з бюджету розвитку за запланованими титульними списками. Їх будемо надалі деталізовувати, вказувати фактичні витрати за кожним напрямком, аби мешканці мали змогу бачити, що відбувається в місті, і скільки грошей на це витрачається».

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу