Львів’ян запрошують безплатно навчатися бізнесу

22:30 2 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Стартував набір на тренінги за підтримки посольства США в Україні.

Львівська міськрада спільно з ГО «Жіночі перспективи» виграла грант відділу преси, культури та освіти посольства США в Україні на проведення серії десятиденних тренінгів для львів’ян на тему «Вчимося бізнесу». Стартує навчання в липні і триватиме до кінця жовтня.

Мова йде про організацію та проведення навчальних курсів для осіб, які хочуть розпочати власну справу, або тих, які нещодавно розпочали її, але потребують деякої допомоги на етапі власне становлення – тобто, коли роблять перші кроки в реалізації своїх підприємницьких ініціатив. Виконувач обов’язків начальника управління економіки ЛМР Вікторія Довжик розповіла також: «Підприємництво – це діяльність з високим рівнем ризику, особливо на етапі становлення. Тому ми для себе визначили: підприємці-початківці є тією цільовою групою, яка потребує нашої найбільшої підтримки. Відтак, уже понад 6 років ми постійно проводимо такі навчання».

Навчатимуть веденню власної справи п’ять груп учасників по 15 осіб в кожній: дві групи – в липні, одна – у серпні, та ще дві – у жовтні. Окрім того, цього місяця, в рамках підготовки до проведення тренінгів, у місті з’явиться соціальна реклама – на 10 локаціях встановлять сітілайти. Звітуватимуть про проведену роботу – у листопаді.

Кожну групу очікуватиме 10-денна програма – щодня по три години тренінгів. Окремий навчальний день буде присвячено окремій темі. Розпочнуть з логістики започаткування підприємницької діяльності, наступні ж лекції присвятять бухгалтерським та юридичним питанням, маркетингу, визначенню цільових груп та роботі з ними, дослідженню ринку тощо. Навчатимуть фахові бізнес-тренери, юристи та податківці.

Як додають в управлінні економіки, станом на зараз, розпочато підготовку та друк довідника «Мій бізнес» для майбутніх учасників. Вікторія Довжик розповілатакож:

«Колись ми їх вже видавали на одному з проектів. Але на сьогодні, у зв’язку зі змінами в законодавстві, їх треба оновити і перевидати.

Такий довідник містить основну, цікаву підприємцям-початківцям, інформацію, а також конкретні приклади. Тобто, якщо б ви хотіли відкрити бізнес у сфері громадського харчування, то тут, у формі зрозумілих схем, показано, які процедури необхідно пройти для цього».

Розповсюджуватимуть ці довідники і через служби зайнятості, а також на інших схожих заходах управління економіки. Вся необхідну інформацію щодо курсів та реєстрації можна знайти за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/lmr/economy/business/2225-vchymosia-biznesu, або ж дізнатись за тел.: 297-58-77.

Про це повідомили сьогодні, 2 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу