Львів'ян від заробітчанства за кордоном може зупинити зарплата в 500 євро

13:05 26 квітня 2018 р.

Компанія «Фуджікура» перенесла своє виробництво з Румунії до України, тому що румуни відмовлялися працювати за 700 євро в місяць.

Про це сьогодні, 26 квітня, під час прес-конференції на тему: «Ринок праці Львівщини: проблеми та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

- Проте, на жаль, в Україні «Фуджікура» не запропонувала такої ж зарплати. Якби вони відразу поставили рівень зарплати хоча би – 400 євро, то охочих працювати в них було би більше, - каже директор обласного центру зайнятості.

І додає, що "Фуджікура" є одним з найліпших працедавців на Львіщині, який платить офіційну зарплату - 8-10 тисяч грн та додає до неї вагомий соціальний пакет, зокрема, обіди, які коштують працівникові лише 6 грн (решту доплачує роботодавець). Крім того, працівників з інших регіонів компанія забезпечує житлом.

За словами Василя Барилюка, ринок праці в Україні не встигає з оплатою за європейськими країнами.

- Але й у нас вже спостерігається ріст зарплати. Навіть якщо це робиться адміністративними способами. Коли піднімали мінімальну зарплату, то бізнес казав, що неможливо її виплачувати. Адже вона була вдвічі меншою. Але ж виплачують, - Василь Барилюк передбачає, що невдовзі мінімальна зарплата становитиме до десяти тисяч гривень.

За аналізом Львівського обласного центру зайнятості, зарплата, яка закріпила би українців на місцевому ринку праці, має становити еквівалент 500 євро на місяць.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу