«Львіввугілля» – серед 342 об'єктів, включених Кабміном до переліку приватизації на 2015 рік

16:16 6 квітня 2015 р.


Фото: lvug.com.ua

Кабінет міністрів затвердив перелік державних підприємств, які підлягають приватизації у 2015 році, додавши до нього порти, «Українське Дунайське пароплавство» та низку інших держпідприємств.

Кабінет міністрів затвердив перелік державних підприємств, які підлягають приватизації у 2015 році, додавши до нього порти, «Українське Дунайське пароплавство» та низку інших держпідприємств. Про це йдеться в урядовій постанові, що була затверджена минулого тижня. Документ є в розпорядженні інтернет-видання «Економічна правда». 

У документі зазначається, що таке рішення обумовлене необхідністю оптимізації державного сектору економіки та залучення коштів приватних інвесторів у розвиток підприємств. «Їх подальше збереження у державній власності є недоцільним», – наголошується в Пояснювальній записці до документу.  

За пропозиціями уповноважених органів управління до переліку державного майна, що підлягає приватизації, було включено 342 об'єкти. Зокрема, в добувній промисловості серед них фігурує: державний концерн «Укрторф», відокремлений підрозділ Шахтоуправління «Нововолинське» ДП «Волиньвугілля»,  Шахта «Південнодонбаська №3 ім. Сургая», Шахта «Дмитрова» ДП «Красноармійськвугілля», Шахта «Центральна» ДП «Красноармійськвугілля», відокремлені підрозділи ДП «Львіввугілля» та інші.

Також у списку є пакет акцій 16,5% Шахти ім. Засядька, та 50,5% ТОВ «Керамнадра». В енергетичній галузі це: «Центренерго» – 78% акцій, , «Донбасенерго» – 25%, Херсонська ТЕЦ, Одеська ТЕЦ, Миколаївська ТЕЦ та пакети акцій обленерго.

У нафтогазовій галузі – пакети акцій міськгазів. У сільськогосподарській галузі – ДП «Конярство України» (близько 40 тисяч га землі), Яготинський цукровий завод, ДП «Чутове» та інші.

У транспортній галузі: Гайворонський тепловозремонтний завод, Івано-Франківський локомотивремонтний завод, ТОВ «Торговий флот Донбасу», Авіакомпанія «Горлиця», авіаційне підприємство «Універсал Авіа». В будівельній галузі: ПАТ «Дніпрометробуд».

У хімічній промисловості: Сумихімпром, Одеський припортовий завод, АК «Свема».

Також в списку фігурує ПАТ «Президент Готель», ПАТ «Атомпрофоздоровниця», ПАТ «Укрнафтопродукт».  

У тому числі в цьому списку фігурують підприємства, які були виключені із переліку об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації. Зокрема, йдеться про 13 портів, ПАТ «Українське Дунайське Пароплавство», українська будівельна корпорація «Укрбуд» та інші.

Про це повідомило сьогодні, 6 квітня, інтернет-видання «Економічна правда».

dailylviv.com

До теми

14:52 21 травня 2022 р.

Курс долар - гривня: скільки коштуватиме валюта на готівковому і безготівковому ринках

Офіційний курс гривні до долара й надалі залишатиметься фіксованим. У Національному банку України розповіли подробиці правил валютного ринку найближчим часом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу