«Львіввугілля» – серед 342 об'єктів, включених Кабміном до переліку приватизації на 2015 рік

16:16 6 квітня 2015 р.


Фото: lvug.com.ua

Кабінет міністрів затвердив перелік державних підприємств, які підлягають приватизації у 2015 році, додавши до нього порти, «Українське Дунайське пароплавство» та низку інших держпідприємств.

Кабінет міністрів затвердив перелік державних підприємств, які підлягають приватизації у 2015 році, додавши до нього порти, «Українське Дунайське пароплавство» та низку інших держпідприємств. Про це йдеться в урядовій постанові, що була затверджена минулого тижня. Документ є в розпорядженні інтернет-видання «Економічна правда». 

У документі зазначається, що таке рішення обумовлене необхідністю оптимізації державного сектору економіки та залучення коштів приватних інвесторів у розвиток підприємств. «Їх подальше збереження у державній власності є недоцільним», – наголошується в Пояснювальній записці до документу.  

За пропозиціями уповноважених органів управління до переліку державного майна, що підлягає приватизації, було включено 342 об'єкти. Зокрема, в добувній промисловості серед них фігурує: державний концерн «Укрторф», відокремлений підрозділ Шахтоуправління «Нововолинське» ДП «Волиньвугілля»,  Шахта «Південнодонбаська №3 ім. Сургая», Шахта «Дмитрова» ДП «Красноармійськвугілля», Шахта «Центральна» ДП «Красноармійськвугілля», відокремлені підрозділи ДП «Львіввугілля» та інші.

Також у списку є пакет акцій 16,5% Шахти ім. Засядька, та 50,5% ТОВ «Керамнадра». В енергетичній галузі це: «Центренерго» – 78% акцій, , «Донбасенерго» – 25%, Херсонська ТЕЦ, Одеська ТЕЦ, Миколаївська ТЕЦ та пакети акцій обленерго.

У нафтогазовій галузі – пакети акцій міськгазів. У сільськогосподарській галузі – ДП «Конярство України» (близько 40 тисяч га землі), Яготинський цукровий завод, ДП «Чутове» та інші.

У транспортній галузі: Гайворонський тепловозремонтний завод, Івано-Франківський локомотивремонтний завод, ТОВ «Торговий флот Донбасу», Авіакомпанія «Горлиця», авіаційне підприємство «Універсал Авіа». В будівельній галузі: ПАТ «Дніпрометробуд».

У хімічній промисловості: Сумихімпром, Одеський припортовий завод, АК «Свема».

Також в списку фігурує ПАТ «Президент Готель», ПАТ «Атомпрофоздоровниця», ПАТ «Укрнафтопродукт».  

У тому числі в цьому списку фігурують підприємства, які були виключені із переліку об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації. Зокрема, йдеться про 13 портів, ПАТ «Українське Дунайське Пароплавство», українська будівельна корпорація «Укрбуд» та інші.

Про це повідомило сьогодні, 6 квітня, інтернет-видання «Економічна правда».

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу