«Львіввугілля» потребує 200 мільйонів гривень

14:48 20 березня 2019 р.


Фото: lviv.sq.com.ua

У середу, 20 березня, на держпідприємстві «Львіввугілля» відбулася нарада за участі голови облдержадміністрації Олега Синютки щодо напрацювання шляхів вирішення актуальних проблемних питань вугільної галузі області.

Про це повідомили в середу, 20 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Участь у нараді взяло керівництво Сокальського району, Червонограда, «Львіввугілля», директори шахт та керівники профспілкових організацій. У межах заходу порушили питання господарської діяльності «Львіввугілля», розглянули проблемні питання роботи підприємства та організаційні заходи щодо стабілізації роботи «Львіввугілля» та зазначили про необхідність проведення роз’яснювальних зустрічей з трудовими колективами шахт щодо тимчасового спаду видобутку та планового виходу із даного становища».

«За результатами наради прийняли рішення скерувати звернення в Кабінет Міністрів України щодо пришвидшення скерування «Львіввугіллю» з державного бюджету коштів в обсязі 200 мільйонів гривень для введення в дію у 2019 році чотирьох нових лав, що дозволить збільшити вуглевидобуток в IV кварталі по відношенню до I кварталу на 18%», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу