«Львівводоканал» встановлює на своїх об’єктах енергоощадне обладнання

16:23 15 жовтня 2014 р.


Фото: mtvocomplex.com

Як повідомили в середу «Щоденному Львову в прес-службі ЛМР, уже завершено ремонт насосної станції підкачування води на вулиці Садовій.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 15 жовтня, «Щоденному Львову», що «Львівводоканал» встановлює на своїх об’єктах енергоощадне обладнання. У повідомленні також конкретизують:

«15 будинків на вулицях Садова та Петлюри отримуватимуть якісніші послуги з водопостачання – завершено ремонт насосної станції підкачування води на вул. Садова, 25а. Ця насосна станція була побудована на початку 80-х років минулого століття, обладнання, яке тут стояло, було фізично і морально застаріле.

Станція була обладнана 4 насосними агрегатами, які щороку споживали 65 тис. кВт/год електроенергії. Під час реконструкції на станції змонтували нові енергоощадні насоси «WILО», завдяки яким у «Львівводоканалі» планують економити понад 60% електроенергії у рік. міський голова Львова Андрій Садовий розповів із цього приводу:

«У ціні за воду більше половини – це оплата за електроенергію. Ми качаємо до Львова воду за 80, 100 і більше кілометрів  і дуже важливо знаходити можливості економити. Ми інвестували в модернізацію 400 тис грн, за 3,5 роки це обладнання буде окуплено. 

Потрібно максимально таку модернізацію робити по місту Львову, бо ціна не електроенергію росте, а ми тариф не міняємо. Важливо, щоб ми, модернізовуючи наше обладнання, таким чином стабільно тримали ціну на воду, щоб вона не зростала».

 Своєю чергою, директор підприємства Валентин Вольський розповів: «На сьогодні пріоритетним завданням нашого підприємства є зменшення споживання електроенергії шляхом встановлення нового енергоощадного обладнання. Зокрема у серпні ми модернізували насосну станцію підкачки води на вул. Коломийська, 9. Відповідно до розрахунків, встановлене тут нове насосне обладнання дозволить зекономити 66 тисяч кВт/год на рік, тобто близько 80 тисяч гривень. Зважаючи на те, що тарифи на електроенергію зростають щомісяця, нові насоси мають високу окупність У цьому році заплановано модернізувати ще одну насосну станцію».

dailylviv.com

До теми

13:44 29 вересня 2020 р.

Львівщина без туризму: варіанти виживання (відео)

Сьогодні, 29 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?"

Рубрика: Економіка

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу