«Львівводоканал» презентував екологічний проект вироблення біогазу

19:28 27 квітня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Унаслідок переробки мулу підприємство отримає електроенергію або газ.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 27 квітня, що під час сьогоднішнього міжнародного «Екологічного форуму» представники громадського і бізнес-секторів презентували успішні проекти у сфері поводження з твердими побутовими відходами. Зокрема, ЛМКП «Львівводоканал» представив проект вироблення біогазу з мулу стічних вод.

Заступник директора «Львівводоканалу» Дмитро Ванькович конкретизував: «Львівводоканал» перший в Україні реалізовує екологічний проект вироблення біогазу з мулу стічних вод. Цей проект розрахований на три наступні роки. Внаслідок переробки мулу підприємство отримає електроенергію або газ.

Дмитро Ванькович також запевнив: «Станом на зараз ми маємо накопичено на території міста близько 1,5 млн. метрів кубічних мулу на очисних спорудах. Внаслідок нашої інвестиції, в розмірі 31 мільйонів євро, ми зможемо добувати стільки біогазу, щоб забезпечити повністю потреби «Львівводоканалу» в електроенергії для очисних споруд. Це близько 30% усіх наших потреб в електроенергії – а це економія близько 10 мільйонів гривень в місяць».

Заступник директора «Львівводоканалу» також анонсував: «Ми побудуємо біогазовий завод, який буде зброджувати мул стічних вод. Однак, тут є розумно органічну частину ТПВ теж зброджувати. Це дозволить значно збільшити добування біогазу і електроенергії. Також багато органіки і жиру продукують наші супермаркети. І цей жир також ми будемо забирати і переробляти на енергію».

Дмитро Ванькович також поінформував: «Крім того, ми пропонуємо створити енергетичний центр на базі наших очисних споруд. На базі нашого підприємства і «Львівтеплоенерго» проводити збродження мулу твердих і органічних відходів, а далі підсушений мул, який залишається, зможемо спалювати і отримувати тепло. Додаткове тепло можемо добувати із стічних вод тепловими насосами. Це все в комплексі дозволить виробити теплову енергію і гарячу воду низької собівартості. Такі рішення реалізовані в Скандинавських країнах».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:12 23 січня 2021 р.

У ВР вимагають негайно перевірити Львівгаз через масові штрафи за нібито втручання споживачів у лічильники

Перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній Раді України IX скликання Олексій Кучеренко звернувся до керівництва компанії РГК з пропозицією негайно з'ясувати ситуацію з масовими штрафами у Червонограді Львівської області і провести ретельну перевірку адекватності дій компанії Львівгаз.

Рубрика: Економіка

18:15 23 січня 2021 р.

Львівгаз виправдовується: щороку він виявляє лише плюс-мінус 300 втручань у лічильники

842 тисячі - загальна кількість споживачів АТ "Львівгаз". Щорічно виявляють 0,036% порушень від загальної кількості споживачів, запевняє голова правління АТ "Львівгаз" Тарас Китриш.

Рубрика: Економіка

16:08 23 січня 2021 р.

97% побутових споживачів в Україні будуть шоковані платіжками у лютому, - ексміністр ЖКГ

Населення мало би купувати газ за собівартістю його видобування плюс невелика рентабельність, але для цього треба обмежити апетити монополіста - НАК «Нафтогаз України».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу